Więcej zszywek ze źródła

www.instagram.com

Korona może mieć wiele post... Zapraszamy na rozdanie 
Ins... Kolory lata mogą być z Tobą... Choć lipiec to miesiąc bez ... Idealny dodatek do włosów n... Zainspirowało Cię moje zdję... Jeśli chcesz poznać triki o... Coś dla fanów lawendy. Wian... Monarda L. czyli PYSZNOGŁÓW...
ULAdesign

ULAdesign

Dodane 22.02 o 22:09 z

www.instagram.com

Obserwuj
Początek roku to jest taki czas, gdy kumulują się u nas rodzinne uroczystości. Imieniny i urodziny dziewczynek powodują, że dom staje się jeszcze bardziej różowy.
Trudno się temu opierać. Nie wiem nawet, czy było by to możliwe. Etap różu musi samoistnie przeminąć. Z drugiej strony przyzwyczaiłam się już do tego, że od kilku lat pranie dzielę na: jasne, ciemne i różowe!
View this post on Instagram

Początek roku to jest taki czas, gdy kumulują się u nas rodzinne uroczystości. Imieniny i urodziny dziewczynek powodują, że dom staje się jeszcze bardziej różowy. Trudno się temu opierać. Nie wiem nawet, czy było by to możliwe. Etap różu musi samoistnie przeminąć. Z drugiej strony przyzwyczaiłam się już do tego, że od kilku lat pranie dzielę na: jasne, ciemne i różowe! 😉 . W tym roku świat młodszej zdominowały dodatkowo jednorożce. Chodząc po sklepach mój wzrok jest już wyczulony na ten motyw. Widzę tęczowe skarpetki w jednorożce, zeszyty i ołówki, baloniki, piżamki, kapcie... wiem, że jednorożców jest teraz sporo ale ja je wyszukuje podświadomie! Podobno nazywa się to "widzenie tunelowe". Gdy jesteśmy mocno skoncentrowani na czymś, wydaje się nam, że jest tego więcej, bo wyłapujemy z otoczenia właśnie te elementy. Nie wiem, czy kiedyś też tak miałyście? Świat wokół mnie wydaje się ostatnio zdecydowanie bardziej różowy, tiulowy, księżniczkowy, bajkowy... . ULAdesign to ja, ja to firma i gdy moje życie zanurzone jest w różowym świecie i wypełnione po brzegi jednorożcami, watą cukrową i innymi słodkościami... kolor szytych przeze mnie aniołków może być tylko jeden! Dlatego znalazłam dla Was miękkie różowe dzianiny i delikatne tiule, do tego szczypta turkusu i biały haftowany batyst... . Co Wy na to? Będzie cukierkowo i delikatnie! 😍 Dołączycie ze mną do tego bajkowego świata? 😉 . . #ULAdesign #różowy #aniolstroz #aniolki #aniołki #różowy #handmade #dziewczynka #dladzieci #instamamy #instamatki #córeczka #coreczkamamusi #coreczkatatusia #tildadoll #tildas #doll #dolls #rodzew2020 #dollmakers #anjo #angel #prezentdladziewczynki #pokojdziecka #prezent #chrzestświety #prezentnachrzest #baptismgift #aniołstróż

A post shared by ULAdesign - dolls maker (@ula.design.handmade.angels) on

Początek roku to jest taki czas, gdy kumulują się

u nas rodzinne uroczystości. Imieniny i urodziny dziewczynek powodują, że dom staje się jeszcze bardziej różowy.
Trudno się temu opierać. Nie wiem nawet, czy było by to możliwe. Etap różu musi samoistnie przeminąć. Z drugiej strony przyzwyczaiłam się już do tego, że od kilku lat pranie dzielę na: jasne, ciemne i różowe!

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

DO GÓRY