Więcej zszywek z tablicy

Organizacja przyjśc...

Czy można wyspać się w ciąż...
KIEDY NAJLEPIEJ POINFORMOWA...
Dziś o wyprawce :) ZAPRASZAM!
Zapraszam do zapoznania się...
Zapraszam na mojego bloga :)
PROMOCJA! OFERUJĘ POMOC W O...
CIĄŻA A SPOŁECZEŃSTWO - CZY...
PORÓD - CZY NAPRAWDĘ AŻ TAK...
Ciesz się ciążą nie martwią...

Więcej zszywek ze źródła

babyplanner.pulawy.pl

Czy można wyspać się w ciąż... KIEDY NAJLEPIEJ POINFORMOWA... Dziś o wyprawce :) ZAPRASZAM! Zapraszam do zapoznania się... Zapraszam na mojego bloga :) CIĄŻA A SPOŁECZEŃSTWO - CZY... PORÓD - CZY NAPRAWDĘ AŻ TAK... Ciesz się ciążą nie martwią...

PORÓD - CZY NAPRAWDĘ AŻ TAKI STRASZNY JAK GO OPISUJĄ?

Zgłoś naruszenie

kklaudia05

Każdy poród jest inny ja miałam bóle z kręgosłupa i rodziłam 9 godzin chodź dla mnie to wieczność i prawie się wykrwawiłam a kuzynka moment i urodzone - nie ma co liczyć, że ktoś Ci powie jak to boli sama przejdziesz to zobaczysz. Na razie nie ma co się stresować wypowiedziami innych.

 |  12.04 o 10:01  

AnusiakFM_86

Oba poroby mialam dosc szybkie, ale daje slowo, nidgy w zyciu nie czulam takiego bolu. Koszmar, wart przezycia, ale koszmar.

 |  10.04 o 16:28  

nelinka

Miałam dwie cesarki i każda inna,więc każdy poród jest inny i ból także.Bo pomimo,że miałam cięcia to swoje wycierpiałam.Wsród koleżanek mam jedną która pojechała urodzić a po godzinie już do nas przybiegła z uśmiechem na twarzy i tym sposobem urodziła dwoje dzieci godzina dwie i pakowała się spowrotem do domu:)

1  |  10.04 o 15:33   Pokaż odpowiedzi

monroe94

Gdyby poród był lekki i przyjemny to rodziliby mężczyźni

3  |  10.04 o 14:02   Pokaż odpowiedzi

MeryLu29

Ja rodziłam 14 godzin w bólach. Moim zdaniem ból straszny, milibarcamili ma rację,że każdy poród jest inny. Dla jednej będzie to mniejszy ból,dla innej kobiety duży.

1  |  10.04 o 11:57  

milibarcamili

a skądże. Ja rodziłam ostatnim razem 72 j bez przeciwbólowych i na sucho(wody płodowe odeszły)przez ostatnie 24 h skurcze co 2 minuty a przez 9 h co kilka sekund. juz miało być cesarskie konie dość ze dziecko zaczęło się coraz bardziej denerwować to nie miałam rozwarcia przez cały czas ale dałam rade i w odtniech pół godzinach porodu nagle wszystko poszło jak powinno; ) Moim zdaniem poród każdy przechodzi inaczej a dlaczego ponieważ każdy MA INNĄ ODPORNOSC NA BÓL. to że ja dałam radę z bólami kregoslupowymi i brzusznymi nie znaczy że inne kobiety też dadzą.

1  |  10.04 o 11:18  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: