Więcej zszywek z tablicy

fitness

POTRZEBUJE POMOCY! jest kto...
święta prawda
:).
Perfect.
tyłek
ahh ja już po bieganiu,rolk...
czy któraś z was ćwiczy na ...
super :)
...
Porady, jak przyzwyczaić si...
wow
motywacja
///
oats :-D
:))
...
vvv
Niezła figura :)
Ale lepiej czujesz sie wysp...
....
-->
...
....
dzisiaj postanowiłam razem ...
...
tyłeczek <3
amy_5876

amy_5876

Dodane 5.11 o 21:29
Obserwuj
POTRZEBUJE POMOCY! jest ktoś kto mógłby pomóc mi z doborem diety. mam 160cm wzrostu i 66kg. no i oczywiście 14lat.. jest do dla mnie uciążliwe i proszę o pomoc, piszcie w komentarzach wasz e-mail a na pewno się odezwę.

POTRZEBUJE POMOCY!

jest ktoś kto mógłby pomóc mi z doborem diety. mam 160cm wzrostu i 66kg. no i oczywiście 14lat.. jest do dla mnie uciążliwe i proszę o pomoc, piszcie w komentarzach wasz e-mail a na pewno się odezwę.

Zszywka przypięta także na tablicach:
inspiracja ❤ Ulubione stylizacje Bielizna/bikini/piżamki❤ +4 innych
Zgłoś naruszenie

Athelas

warto po prostu zamienić produkty na więcej warzyw, produkty razowe, jak najmniej smażonego, słodkiego, słonego i gazowanego. To pierwszy krok i najłatwiejszy. Jeśli spełnisz to wszystko i nie będzie różnicy to może oznaczać, że masz jakieś dodatkowe hamulce typu hormony

 |  8.11 o 23:14  

iimcara

[wyświetl email]

 |  1 7.11 o 19:40  

Hellas26

Dobre rady słuchaj starszych.

 |  6.11 o 8:17  

monroe94

Masz 14 lat i możesz jeszcze rosnąć, więc dieta musi być bogata w składniki odżywcze. Warzywa, owoce, chude mięso, nabiał produkty pełno ziarniste, zaplanuj sobie 5 nie za dużych posiłków dziennie w równych odstępach czasu. Nie pomijaj posiłku ! To, że nie zjesz kolacji nie znaczy, że więcej schudniesz. Oczywiście aktywność fizyczna też jest jak najbardziej wskazana - youtube pełen pomysłów. Jeśli masz taką możliwość to najlepiej wybrać się do dietetyka i zrobić podstawowe badania ( morfologia i tsh ). Jeśli nie masz takiej możliwości ściągnij aplikacje która obliczy twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i w którą będziesz mogła wpisywać to co jesz w ciągu dnia.

3  |  6.11 o 8:14  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: