Więcej zszywek z tablicy

Pozostałe

Tort truflowy
REGULAMIN WESELNY
Potrzebuję rady. Jestem w o...
Organizacja
Przyciski od F1 do F12
Pomocy!!! Poświęć kilka min...
...
:))
...
Dokładnie...
i ten czarny wąsik ;)
...
...
PinkMoon

PinkMoon

Dodane 12.01 o 20:12
Obserwuj
Potrzebuję rady. Jestem w ostatniej klasie gimnazjum. Po warsztatach z doradcami zawodowymi mam mętlik w głowie. Chcę zostać informatykiem, dokładnie programistą, nawet znalazłam dobre liceum... tylko no właśnie, czy nie lepiej technikum? Mam wątpliwości, co jest lepszą opcją. A Wy jak uważacie, co jest bardziej odpowiednie?

Potrzebuję rady.

Jestem w ostatniej klasie gimnazjum. Po warsztatach z doradcami zawodowymi mam mętlik w głowie. Chcę zostać informatykiem, dokładnie programistą, nawet znalazłam dobre liceum... tylko no właśnie, czy nie lepiej technikum? Mam wątpliwości, co jest lepszą opcją. A Wy jak uważacie, co jest bardziej odpowiednie?

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

any88

Jako technik z matura zdana 10 lat temu dobrze Ci radze idz do liceum tytul technika nic nie znaczy, zeby dostac dobra prace skoncz studia

1  |  1 12.01 o 23:53  

sysuniaaa

Idź do technikum! Maturę i tak możesz napisać a w razie jak Ci nie pójdzie to masz przynajmniej zawód w ręku. A jeżeli zamarzy Ci się pójść na studia to pójdziesz i nic nie będzie stało na przeszkodzie. A po LO nie masz nic ;)

1  |  1 12.01 o 23:19   Pokaż odpowiedzi

lolaq177

Po technikum masz takie same możliwość jak po liceum a nawet większe. Bo jak coś Ci nie pójdzie na studiach to zawsze masz już tytuł technika.;))

2  |  12.01 o 22:13   Pokaż odpowiedzi

Shina02

A ja żałuje, że poszłam do LO. Zawsze się mówiło bo liceum to renoma... Gówno prawda. Często jest tak, że po skończeniu szkół pracuje się w innym mieście, gdzie nawet nie słyszeli o takiej szkole. No ale przecież jedno z najlepszych! Mój brat poszedł do technikum. I tego mu zazdroszczę, bo już ma jakieś papiery. A ja? Ukończone LO. Studia studiami, ważne żeby zdobyć kontakt z pracodawcą na praktykach ;) Polecam nie patrzeć na to w ten sposób co ja kiedyś (człowiek się nie zna, młody, głupi), idź tam gdzie chcesz :)

 |  12.01 o 21:55  

Dooorotka

Dla mnie jeszcze było ważne to ze idąc do Liceum masz więcej czasu żeby się zdecydować :) Ja idąc do LO byłam przekonana ze chce iść na budownictwo A w drugiej klasie mi się zmieniło i obecnie jestem na psychologii :)

1  |  12.01 o 20:53  

AkuCintaKamu

Tak naprawdę decyzja należy do Ciebie. Ja rok temu też musiałam taką podjąć i stwierdziłam, że pojde do technikum. Ponieważ też moge zdać mature ale i mam zawód już od razu, a nic mi nie staje na przeszkodzie, żeby późnej pójść na studia, bo i tak zamierzam zrobić.

1  |  12.01 o 20:29  

_ondelie_

myślę, że po liceum miałbyś więcej możliwości. Możesz pójść na dobre studia, po których znajdziesz porządna pracę na stanowisku o jakim marzysz. Ale technikum też wcale nie jest najgorszym pomysłem, ponieważ tam będziesz kształcił się w informatyce bardziej niz w liceum, w którym są jeszcze inne przedmioty, w dodatku matura...

 |  12.01 o 20:28   Pokaż odpowiedzi

Dooorotka

jeśli masz w okolicy technikum o takim profilu i ma wysoki poziom to jest całkiem dobry pomysł :) ja chodziłam do Liceum i też nie żałuję :)

 |  12.01 o 20:24  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: