Więcej zszywek z tablicy

świat

Kim jest przyjaciel? Jest k...
Każdy chce żeby ten rok się...
Czy kiedykolwiek zastanawia...
Ile razy zrobiliśmy coś tyl...
Ile razy słyszy się w telew...
  Pewnie większość z was ch...
  Pewnie większość z was ch...
Ile razy słyszy się w telew...
Czy wiecie ile szczęścia mo...
  Czy to normalne odczuwać ...
Warto dawać miłość i ciepło...
Pragniemy być najlepsi, wsz...
 Zacznijmy od  tego że rela...
Myśleliście kiedyś  o tym j...
Miłość jest nieprzewidywaln...
Tak wiele razy mówiono mi ż...
sabkuz

sabkuz

Dodane 27.08 o 8:04
Obserwuj
Pragniemy być najlepsi, wszyscy ścigamy się, aby prześcignąć się w dziecinadzie, kto jest najbardziej fajny według standardów swojego otoczenia. Chcemy być tacy sami, tacy jak inni, tylko dlatego, żeby nie nazywali nas dziwakami, ale dlaczego mamy być tacy jak setka innych ludzi, kiedy możemy być jedną, jedyną i najlepszą wersją siebie, która nikogo nie udaje? Niestety ludzie w tych czasach są niesamowicie zawistni i lubią gadać o innych, lubią wypominać im wszystkie ich wpadki, ale sami uważają, że są najlepsi na świecie, zapominają, że oni sami w życiu mieli kilka wpadek, a także zapominają, że wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy popełniamy błędy. I chociaż byśmy się mocno starali żyć jak najlepiej to zawsze może nam się zdarzyć jakiś mniejszy, czy większy błąd, ale to nie oznacza, że mamy zapaść się pod ziemię i nie wychodzić już nigdy do ludzi. Błędy są częścią naszego życia i gdyby nie one, nigdy byśmy się nie nauczyli, bo kiedy upadniemy to zawsze możemy się podnieść i wtedy już wiemy, że można, przez te wpadki też się uczymy i zawsze możemy coś wynieść ze swoich porażek i naprawdę warto niekiedy po prostu wyluzować i zrobić coś dla siebie, coś co nas uszczęśliwia, a nie to co cieszy waszych znajomych. Kiedy ktoś powie wam, że robicie coś źle, czy, że mu się to nie podoba to poradźcie mu żeby też to zrobił, spróbujcie uświadomić mu, że wam też kilka rzeczy, które on robi nie pasuje, ale nie mówicie mu tego, bo hej, każdy z nas ma swoje własne życie. Ty masz swoje życie, a Twój kolega swoje i tak naprawdę, ani Ty nie masz prawa mówić koledze co ma zrobić ze swoim życiem, ani Twój kolega Tobie. Tylko my władamy tym jak będzie wyglądać nasze życie, możemy albo być sobą i korzystać z życia na 100% tak, jakbyśmy tego chcieli, albo żyć tak jak sobie życzą tego inni i marnować życie będąc tymi, którymi tak naprawdę nie jesteśmy. Niekiedy warto po prostu wyluzować i zrobić coś dobrego dla siebie i dobrego życia, bo jeśli je sobie zmarnujemy to już nie będzie odwrotu, życie mamy jedno i warto o tym pamiętać, że jeśli już uświadomimy sobie, że czegoś nie zrobiliśmy, bo inni tego nie pochwalali to już nie będzie odwrotu, ponieważ życie to nie jest gra, tu nie ma przycisku zresetuj, więc albo będziesz żył swoim życiem, albo nie będziesz żył wcale, udając i bojąc się wszystkiego wokół. Życie jest darem, nie zmarnujmy go.

Pragniemy być najlepsi, wszyscy ścigamy się, aby

prześcignąć się w dziecinadzie, kto jest najbardziej fajny według standardów swojego otoczenia. Chcemy być tacy sami, tacy jak inni, tylko dlatego, żeby nie nazywali nas dziwakami, ale dlaczego mamy być tacy jak setka innych ludzi, kiedy możemy być jedną, jedyną i najlepszą wersją siebie, która nikogo nie udaje? Niestety ludzie w tych czasach są niesamowicie zawistni i lubią gadać o innych, lubią wypominać im wszystkie ich wpadki, ale sami uważają, że są najlepsi na świecie, zapominają, że oni sami w życiu mieli kilka wpadek, a także zapominają, że wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy popełniamy błędy. I chociaż byśmy się mocno starali żyć jak najlepiej to zawsze może nam się zdarzyć jakiś mniejszy, czy większy błąd, ale to nie oznacza, że mamy zapaść się pod ziemię i nie wychodzić już nigdy do ludzi. Błędy są częścią naszego życia i gdyby nie one, nigdy byśmy się nie nauczyli, bo kiedy upadniemy to zawsze możemy się podnieść i wtedy już wiemy, że można, przez te wpadki też się uczymy i zawsze możemy coś wynieść ze swoich porażek i naprawdę warto niekiedy po prostu wyluzować i zrobić coś dla siebie, coś co nas uszczęśliwia, a nie to co cieszy waszych znajomych. Kiedy ktoś powie wam, że robicie coś źle, czy, że mu się to nie podoba to poradźcie mu żeby też to zrobił, spróbujcie uświadomić mu, że wam też kilka rzeczy, które on robi nie pasuje, ale nie mówicie mu tego, bo hej, każdy z nas ma swoje własne życie. Ty masz swoje życie, a Twój kolega swoje i tak naprawdę, ani Ty nie masz prawa mówić koledze co ma zrobić ze swoim życiem, ani Twój kolega Tobie. Tylko my władamy tym jak będzie wyglądać nasze życie, możemy albo być sobą i korzystać z życia na 100% tak, jakbyśmy tego chcieli, albo żyć tak jak sobie życzą tego inni i marnować życie będąc tymi, którymi tak naprawdę nie jesteśmy. Niekiedy warto po prostu wyluzować i zrobić coś dobrego dla siebie i dobrego życia, bo jeśli je sobie zmarnujemy to już nie będzie odwrotu, życie mamy jedno i warto o tym pamiętać, że jeśli już uświadomimy sobie, że czegoś nie zrobiliśmy, bo inni tego nie pochwalali to już nie będzie odwrotu, ponieważ życie to nie jest gra, tu nie ma przycisku zresetuj, więc albo będziesz żył swoim życiem, albo nie będziesz żył wcale, udając i bojąc się wszystkiego wokół. Życie jest darem, nie zmarnujmy go.

Zgłoś naruszenie

nelinka

Nie ma dwóch takich samych ludzi,więc każdy na swój sposób jest wyjątkowy,dziwny czy inny.Zawiść,zazdrość brak zrozumienia? Są oczywiście,ale sama możesz wybrać otoczenie przyjaciół,znajomych itd.a jeśli ktoś przjemuje się opinią obcych ludzi to szkoda.Dla mnie wszystko jest proste.Czas to także dobry lek na życie.Czas uczy nas pokory wyrozumiałości i zrozumienia.

2  |  27.08 o 13:42   Pokaż odpowiedzi

milibarcamili

tak poza tym to świetny wpis.... miło się czyta zwłaszcza kiedy pisze to tak młoda osoba :)

1  |  27.08 o 9:02   Pokaż odpowiedzi

milibarcamili

jestem dziwakiem i dobrze Mi z tym ❤️:) i życzę każdemu aby kochał siebie i był sobą... pamiętajmy że życie mamy we własnych kończynach i my decydujemy która ścieżką pójść :)

1  |  27.08 o 9:01   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: