Więcej zszywek z tablicy

Konkursy

KONKURS - Wiosenne inspirac...
KONKURS - KOBIECE INSPIRACJ...
Konkurs książkowy “Ogród Lo...
Konkurs książkowy “Żyj po s...
KONKURS Narzeczona z second...
KONKURS “Prosto i uważnie n...
Konkurs “ Jak jeść słodycze...
❆❆ KONKURS Mój sposób na zi...
KONKURS Kolorowa rewolucja
...
KONKURS ❅ Magia Świąt ❅

Gr...
♡ Halloweenowy zawrót głowy...
✪ Konkurs: Jesienne inspira...
Konkurs "Włos doskonał...
(◕‿◕✿) KONKURS - Lato z Far...
KONKURS - Piękne stopy z Ni...
“Macierzyństwo to taki zawó...
❤ KONKURS ❤

Każda z Nas ma...
Nie bez przyczyny mówi się ...
Drogi ZSZYWKOWICZU...

Wyob...
♡ KONKURS ♡

Książka to zaw...
❅❅❅ List do Świętego Mikoła...
Książki Kasi Ogórek "T...
Nastrajacie się już na nadc...
Słyszeliście o naszym nowym...
Nadeszła jesień, robi się c...
Zgarnij książkę pełną niezw...

Więcej zszywek ze źródła

zszywka.pl

ATRAMENTOWA DRUKARKA HP DES... Szer. górą 36 cm
Szer. dołe... KONKURS - Wiosenne inspirac... KONKURS - KOBIECE INSPIRACJ... xooxxo 3 Koktajle na bazie herbaty... vovovo .,., xoxox
ZszywkaPL

ZszywkaPL

Dodane 21.04 o 15:08 z

zszywka.pl

Obserwuj

Przywitaj maj z książką!Zdrada to bez wątpienia jedno z najgorszych doświadczeń i najmocniejszy cios, jaki może zadać bliska nam osoba. Jednak, czy zdrada wyłącznie rujnuje, czy wręcz przeciwnie- sprawia, że stajemy się silniejsi?

Weźcie udział w konkursie, odpowiedzcie na powyższe pytanie i zgarnijcie wyjątkowe książki, idealne na majowe wieczory! ;)

Co można wygrać:
☞ 10 zestawów książek wydawnictwa Feeria Young “Niezwyciężona: Pojedynek” oraz “Niezwyciężona 2: Zdrada”

Konkurs trwa od 21.04.2016 r. do 3.05.2016 r.

Wyniki ogłosimy: 5.05.2016 r.

Do dzieła ZSZYWKOWICZE, zestawy fantastycznych książek już na Was czekają.

Szczegóły konkursu znajdziecie w Regulaminie po kliknięciu w dużą zszywkę>>>

Życzymy powodzenia!

Zszywka przypięta także na tablicach:

Zszywkowe Różności

D.Z.

Książki

Ulubione

+11 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

ZszywkaPL

Wyniki naszej zabawy znajdziecie tutaj: zszywka.pl/p/zszywkowiczemajowka-juz-za-nami-mam-19018680.html :)

 |  6.05 o 13:25  

Karmenn

Tak na prawdę zdrada rujnuje, aby potem zbudować coś wspaniałego na pozostałych gruzach. Kiedy otrzymamy cios w postaci zdrady, choć nie wiem jak byśmy byli silni i tak, świat nam się w zawali. W mniejszym lub większym stopniu ale tak jest jeśli w grę wejdą uczucia. Przez kilka dni wokół siebie będziemy widzieć szczątki naszej szarej codzienności, bez uśmiechu, miłości...Ważne jednak jest aby umieć pozamiatać to co zaśmieca nasz świat. Odłożyć do odpowiednich szufladek wszystkie wspomnienia, pamiątki. Zostawić to jako naukę, nie trzeba zapominać, ale trzeba nabrać dystansu do tego co nas spotkało. A gdy już to osiągniemy, budujmy nowych nas, lepszych, silniejszych, otwartych na wyzwania, które sprawią że będziemy szczęśliwi, zadowoleni z życia, którego nie marnujemy na użalanie się nad sobą, tylko wykorzystujemy w całości aby dotrzeć na szczyt marzeń.

 |  4.05 o 0:01  

goniec

Sytuację tę trzeba rozwiązać szybko, bo i do tego skłania, dlatego też zdrada sprawia, że stajemy się silniejsi. Dzieje się tak bowiem pozbywamy się tego, co stanowiło w nas punkt negatywny. Do tego dochodzi zrozumienie pewnego kontekstu, czyli wiedza na przyszłość, gdzie wyzbywamy się zahamowań na przyszłość, takich które człowieka ograniczają.

 |  3.05 o 22:48  

fabregasowaa

Zdrada-jedno małe słowo, a potrafi wyrządzić tyle bólu. Jednak zdrada również sprawia, że stajemy się silniejsi. Najlepszym przykładem może być mój tata-moja matka i jego najlepszy przyjaciel go zdradzili. Na początku był załamany, ale później pokazał jak bardzo go to wzmocniło. Sam wychował pięcioro dzieci, w czym troje w ramach rodziny zastępczej i nie poddał się. Zdrada może na początku odebrać siły, ale później sprawia, że wracają ze zdwojoną siłą.

 |  3.05 o 22:41  

blondii_xyz

Zdrada rujnuje, ale jednocześnie daje ludziom siłę i pozwala rozpocząć pewien etap od nowa. Czasami działa motywująco, czasami sprawia, że człowiek czuje się bezsilny. Trzeba to rozpatrywać na różnych płaszczyznach i w odniesieniu do poszczególnych ludzi, bo nie można tego jednoznacznie określić. Może opowiem na swoim przykładzie. Los rzucał mi kłody pod nogi, najbliższe osoby dopuściły się zdrady. Było to demotywujące, ale właśnie przez takie sytuacje nauczyłam się, że nie warto się poddawać i warto iść do przodu. Gdyby nie ta zdrada, nadal trwałabym w życiowym impasie i nie byłabym w ogóle świadoma, że takie osoby są wokół mnie. Dzięki takiej sytuacji mogłam oczyścić swoje otoczenie z takich osób. Lepiej uczyć się na własnych błędach. Mimo, że zawsze na początku będzie nas rujnować, to z każdym kolejnym dniem będziemy coraz silniejsi, podbudowani, zmotywowani do dalszego działania :)

 |  3.05 o 22:38  

SzalOOOna

Silny człowiek nigdy się nie podda. Zdrada go tylko podbuduje. Stanie się silniejszą osobą i zmierzy się z przeciwnościami losu. Przeznaczenie to przeznaczenie. A przeznaczenia nie oszukasz. Co będzie to będzie. Ale wszystkie te rzeczy tylko dodadzą ci sił. Niewierność to na pewnie najgorsza z tych rzeczy. Bądź silny i zawsze w siebie wierz. Zdrada wzmocni cię i wspomoże cię do dalszej drogi, którą musisz przejść sam. Tylko i wyłącznie sam.

 |  3.05 o 22:19  

SzalOOOna

Czasami osoba nie może sobie z tym poradzić i wyrządza sobie krzywdę. Czuje się niechciana, niepotrzebna lub bezużyteczna. Działa pod wpływem chwili bądź emocji, ale nie zdaje sobie sprawy, że może to zaważyć na jej przyszłości. Oszustwo potrafi zrujnować wszystko. Dom, rodzinę, a nawet coś co zbudowaliśmy z przyjaciółmi.

 |  3.05 o 22:19  

SzalOOOna

Zdrada, jeden z najgorszych tematów z którymi się spotykamy. Bardzo trudno przychodzi nam to wspominać, a co dopiero rozmawiać o tym z drugą osobą. Bycie zdradzonym w jakkolwiek sposób( czy to przez przyjaciółkę lub drugą połówkę) jest bardzo przykrym doświadczeniem. Często wpływa to na nasze wybory i następne miesiące naszego bardzo cennego życia. Bardzo trudne jest wybaczyć zdradę, ale jest to możliwe. Zależy od stopnia zdrady i wrażliwości człowieka na krzywdę, która została mu wyrządzona.

 |  3.05 o 22:18  

markowianka

Zdrada zrujnować może tylko osobę, która zdradza, zaś zdradzanej pokazuje wartość sprawcy. Warto całe życie pamiętać o zdradzie, ale nie doszukiwać się w niej tylko swojej winy. Warto się uczyć, chociażby tego, aby być silniejszym. Dlatego też zdrada niszczy, rujnuje, łamie człowieka tylko po to, aby pomóc mu wstać silniejszym.

 |  3.05 o 22:16  

Pola_21

Zdrada była moim potworem, który dopadł mnie, kiedy w ogóle się go nie spodziewałam. Zacisnął mi na ustach niewidzialne łapska tak, że nie mogłam oddychać. Odebrał chęć do życia. Zawładnął mną całkowicie, wyszarpując ze mnie i niszcząc każde wspomnienie tego, co straciłam. Potwór ten towarzyszył mi, dopóki nie zrozumiałam, że wcale nie muszę z nim żyć. Chciałam, żeby było jak dawniej, bez potwora. Było ciężko, ale udało mi się od niego uwolnić, zerwać jego zimne palce z gardła i odetchnąć swobodnie. Żyję bez potwora i jestem szczęśliwa. Wiem już jak to jest z potworem i wiem, że można się go pozbyć, odbudować swoje życie, zerwane więzi a nawet zaufanie do drugiego człowieka. Pamiętajcie, po zdradzie może być znowu dobrze, bo każdego potwora można pokonać:)

 |  3.05 o 21:57  
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: