eleonor

eleonor

Dodane 2.02 o 15:45
Obserwuj
"Pokaz osobliwości" wg R.Górskiego...czyli wybór między złem a złem...

"Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale." (Sapkowski)

1/ Andrzej Duda (48 l.), kaprys Prezesa, co chwilę pakuje się w jakieś kłopoty i nadrabia miną.  Im bardziej chce być groźny tym bardziej jest niepoważny. Ciągle bardziej gra prezydenta niż jest nim naprawdę.

3/ Robert Biedroń (44 l.), kandydat Lewicy. Ma miłą i sympatyczną twarz, ale jak się odezwie, czar  pryska. Gdy krzyczał do tłumu, wyglądał raczej jak kogucik na płocie, który udaje, że ma tubalny głos. 

2/ Władysław Kosiniak-Kamysz (39 l.), kandydat PSL. Wygląd prymusa. To człowiek, o którego  nie trzeba się bać, że każda jego wypowiedź będzie go i nas kompromitować. Ma w sobie rodzaj powagi, dostojeństwa, odpowiedzialności.

4/ Małgorzata Kidawa-Błońska (63 l.), kandydatka Koalicji Obywatelskiej. Jej największym mankamentem jest niewyrazistość.  My Polacy chcemy, żeby prezydent był kimś z pogranicza arystokracji, lepszego świata, chcemy mu nadać cechy królewskie, ale trzeba to napełnić jakąś barwą. 

5/ Krzysztof Bosak (38 l.), kandydat Konfederacji. Przypomina Króla Maciusia. Byłby  dobry, gdyby stanął na czele parlamentu młodzieżowego. Oby on nie składał się tylko z Młodzieży Wszechpolskiej. Kojarzy się z niedojrzałością i uliczną awanturą.

6/ Szymon Hołownia (44 l.), kandydat niezależny. Jest bardzo wysoki, a to dobrze, bo prezydent powinien być wysoki, Amerykanie np. zawsze wybierają wysokich prezydentów, przy których każdy inny prezydent jest niższy. I to na tyle

! Moim ideałem prezydenta jest ktoś podobny do Ignacego Mościckiego:  wysoki, przystojny, siwy, z wąsami. Gdy myślę o prezydencie to jako o osobie, od którego chciałbym otrzymać medal i czułbym, że ten order wręcza mi cały naród, bo stoi za nim historia i dorobek, potęga naszego kraju, historyczna duma.

"Pokaz osobliwości" wg R.

Górskiego...czyli wybór między złem a złem...

"Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale." (Sapkowski)

1/ Andrzej Duda (48 l.), kaprys Prezesa, co chwilę pakuje się w jakieś kłopoty i nadrabia miną. Im bardziej chce być groźny tym bardziej jest niepoważny. Ciągle bardziej gra prezydenta niż jest nim naprawdę.

3/ Robert Biedroń (44 l.), kandydat Lewicy. Ma miłą i sympatyczną twarz, ale jak się odezwie, czar pryska. Gdy krzyczał do tłumu, wyglądał raczej jak kogucik na płocie, który udaje, że ma tubalny głos.

2/ Władysław Kosiniak-Kamysz (39 l.), kandydat PSL. Wygląd prymusa. To człowiek, o którego nie trzeba się bać, że każda jego wypowiedź będzie go i nas kompromitować. Ma w sobie rodzaj powagi, dostojeństwa, odpowiedzialności.

4/ Małgorzata Kidawa-Błońska (63 l.), kandydatka Koalicji Obywatelskiej. Jej największym mankamentem jest niewyrazistość. My Polacy chcemy, żeby prezydent był kimś z pogranicza arystokracji, lepszego świata, chcemy mu nadać cechy królewskie, ale trzeba to napełnić jakąś barwą.

5/ Krzysztof Bosak (38 l.), kandydat Konfederacji. Przypomina Króla Maciusia. Byłby dobry, gdyby stanął na czele parlamentu młodzieżowego. Oby on nie składał się tylko z Młodzieży Wszechpolskiej. Kojarzy się z niedojrzałością i uliczną awanturą.

6/ Szymon Hołownia (44 l.), kandydat niezależny. Jest bardzo wysoki, a to dobrze, bo prezydent powinien być wysoki, Amerykanie np. zawsze wybierają wysokich prezydentów, przy których każdy inny prezydent jest niższy. I to na tyle

! Moim ideałem prezydenta jest ktoś podobny do Ignacego Mościckiego: wysoki, przystojny, siwy, z wąsami. Gdy myślę o prezydencie to jako o osobie, od którego chciałbym otrzymać medal i czułbym, że ten order wręcza mi cały naród, bo stoi za nim historia i dorobek, potęga naszego kraju, historyczna duma.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Julka123253
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY