Więcej zszywek z tablicy

cytaty

"Wiecie co? Ja już chy...
...
ten, który jest miły z regu...
...
Jen Faulkner
...
love.life.love
Love is love
Czasem jest trudno uwierzyć...
Memories...
...
Good girls go to heaven, ba...
save the earth
...
Oj taaak
:),
. ☺.
może...
....
.....
...
...
♡♡♡♡
szoł mast gołopmp
Izaya ~ Durarara
. .
LittleMuminek

LittleMuminek od Sasza12321

Dodane 16.08 o 19:33
Przypięte z "Wiecie co? Ja...
Obserwuj
"Wiecie co? Ja już chyba to rozgryzłam. Żeby żyć, trzeba chcieć żyć. Wstawać i to wcześnie, ale nie mieć z tego powodu skwaszonej miny tylko myśleć, że czeka nas cudowny dzień do wykorzystania. Iść tam gdzie trzeba z uśmiechem bo tylko wtedy jesteśmy atrakcyjni. Robić swoje gówno bez marudzenia, zamiast kląć na to w myślach użyć ich do szukania jasnych stron. Wracać do domu i jeść obiad. Zamiast lecieć do komputera wziąć zeszyt i pouczyć się albo najlepiej poddać się swojemu hobby. Zamiast odpalać internet, odpalić muzykę, otworzyć na oścież okno i posłuchać duszy. W weekend wyjść z domu z przyjaciółmi, a nie się od nich odgradzać. Pomagać ludziom, otworzyć się choć troszeczkę, wiecie o czym mówię - uchylić chociaż drzwi tak na szerokość łańcucha. Zacząć zmieniać to, czego nie lubimy, uzbrajając się przy tym w cierpliwość. Mamy za mało czas żeby smucić się za coś, co już dawno zapomniał czas, nie żyjemy w końcu w przeszłości. Zostaw tego złamasa, niech mu się wiedzie z tą wywłoką - na ciebie też przyjdzie czas. Zostaw te wszystkie rany i pozwól im się zagoić, nie sprawiaj bólu samej sobie, nie krzywdź się. Rozkwitnij, bądź piękna i każdego dnia żyj. Każdego dnia zachowujmy się tak, jakbyśmy z dźwiękiem budzika rodzili się na nowo. Bez przeszłości i ran jakie zadała. Nie wiemy kiedy Bóg nas stąd zabierze, bierzmy to, co mamy."

"Wiecie co?

Ja już chyba to rozgryzłam. Żeby żyć, trzeba chcieć żyć. Wstawać i to wcześnie, ale nie mieć z tego powodu skwaszonej miny tylko myśleć, że czeka nas cudowny dzień do wykorzystania. Iść tam gdzie trzeba z uśmiechem bo tylko wtedy jesteśmy atrakcyjni. Robić swoje gówno bez marudzenia, zamiast kląć na to w myślach użyć ich do szukania jasnych stron. Wracać do domu i jeść obiad. Zamiast lecieć do komputera wziąć zeszyt i pouczyć się albo najlepiej poddać się swojemu hobby. Zamiast odpalać internet, odpalić muzykę, otworzyć na oścież okno i posłuchać duszy. W weekend wyjść z domu z przyjaciółmi, a nie się od nich odgradzać. Pomagać ludziom, otworzyć się choć troszeczkę, wiecie o czym mówię - uchylić chociaż drzwi tak na szerokość łańcucha. Zacząć zmieniać to, czego nie lubimy, uzbrajając się przy tym w cierpliwość. Mamy za mało czas żeby smucić się za coś, co już dawno zapomniał czas, nie żyjemy w końcu w przeszłości. Zostaw tego złamasa, niech mu się wiedzie z tą wywłoką - na ciebie też przyjdzie czas. Zostaw te wszystkie rany i pozwól im się zagoić, nie sprawiaj bólu samej sobie, nie krzywdź się. Rozkwitnij, bądź piękna i każdego dnia żyj. Każdego dnia zachowujmy się tak, jakbyśmy z dźwiękiem budzika rodzili się na nowo. Bez przeszłości i ran jakie zadała. Nie wiemy kiedy Bóg nas stąd zabierze, bierzmy to, co mamy."

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

misia_01

♡.♡

17.09 o 12:14      2  | 

LoveBlack

Taka nuda w pracy, aż nerwy szarpią a tu taki wpisik. Uwielbiam poczytać coś tak pozytywnego :) Zgadzam się w 100%

24.08 o 18:02      2  | 

olcia112

z czego to czytat?

24.08 o 10:30      1  | 

mysleze

Chwała Panu! :)

20.08 o 13:08      6  | 

Saraaa66

Ja tak właśnie robię i co najważniejsze zawsze cieszę się z małych rzeczy , czasem bardzo niewiele potrzeba żeby uszczęśliwić kogoś <3 mnie rozweselic może była co ,uśmiech przechodnia , małe dzieci ,psy , dobra książka czy kakao w pochmurne szare dni <3 Masz rację życie jest dla nas i musimy je brać najwiekszymi garściami :)

18.08 o 15:13      5  | 

Karottka

To jest piękne <3 a najpiękniejsze, że to prawda i da się tak żyć, ja się staram każdego dnia wypełniać przynajmniej większość tych punktów :)

17.08 o 23:53   2  | 

locust

Muszę znaleźć motywację... Póki co nie ma siły żeby życ, tylko egzystować.... O tak... trzeba wziąć się w garść

17.08 o 23:26   1  | 

Karolek363

świetne słowa , prawdziwe

17.08 o 23:17      1  | 

Dziewczyna_fit

Czytając to mam łzy w oczach, przysięgam. Dziękuje

17.08 o 21:31      4  | 

mar7

kocham cię życie

17.08 o 20:52      5  | 
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Turqusowa7
serdel1
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY