Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

Nowa motywacja do sprzątani... sanah i Artur Rojek „Tęskni... Sanah - BANKIET (Album 2022) Black Adam Posprzątajmy razem, ale #Ka... Dziś posprzątamy lodówkę i ... Motywacja do sprzątania łaz... 2 dni sprzątania :) Zaprasz... Zakupy i motywacja do sprzą...
EAoutfits

EAoutfits

Dodane 7.06 o 15:53 z

www.youtube.com

Obserwuj

Sekret Tajemnicy Bransoletki (Margo Seila)


Kocham książki!

Bez dwóch zdań!

Książki to inny świat. Zawsze pozwalały mi uciekać przed męczącą rzeczywistością, kiedy rzeczywistość stawała się nader ciężka. A czasem tak w życiu bywa, że człowiek tyle ma na głowie, że marzy, by nagle zniknąć!!!

I książki są właśnie takim miłym, łatwo dostępnym azylem...

U mnie w domu rodzinnym odkąd pamiętam zawsze było dożo książek. Zresztą podobnie mam teraz w mieszkaniu, z tym że część wciąż jeszcze leży w pudłach i czeka na swoje miejsce.

Są w moim życiu książki, które czytałam kilka razy. Ale muszę Ci powiedzieć, że ta sama książka czytana na różnych etapach życia wnosi zupełnie nowe emocje, nowe uczucia.

Do jednych trzeba dorosnąć, by je w pełni zrozumieć. Inne z biegiem czasu mogą stać się nieco mniej atrakcyjne. To zupełnie normalne.

Fakt - nie lubię być zmuszana. Do niczego. Nawet do czytania! Dlatego tak trudno było mi przejść przez większość lektur... Na szczęście już wtedy mimo braku internetu istniały drukowane oprcowania, które nieco ułatwiały życie w przypadku pozycji wyjątkowo nie w moim stylu.

Skoro przeczytałam w życiu tyle książek, dlateczego tworzę vlog o jednej?

Po pierwsze dlatego, że trzeba od jakiejkolwiek zacząć, by móc ciągnąć cykl, jeśli wyda się być interesujący dla obu stron (czego nie mogę powiedzieć o kwestii ciuchów i kosmetyków).

I po drugie - że to nie jest jakakolwiek tam książka w moim życiu.

Tajemnica Bransoletki to jedyna taka książka, która miała i ma wyjątkowe miejsce w moim życiu.

A Margo Seila to nie jest jakaś tam autorka, a wyjątkowa osoba, bez której mnie by TU nie było.

Historia Tajemnicy Bransoletki kryje w sobie dwa sekrety.

Jeden możesz poznać sama - wystarczy sięgnąć po książkę i ją przeczytać. A gwarantuję Ci, że główna bohaterka sporo namiesza w Twojej głowie ;)

Drugi sekret odkrywam w tym filmie ;)

Jesteś ciekawa?

To zapraszam ;)

-----------------------------

Polubili: wikipet201
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: