milibarcamili

milibarcamili

Dodane 26.03 o 18:47
Obserwuj
Składniki szczęścia nie są częścią magicznego przepisu,ale są owocem zdrowego rozsądku.To,co nazywamy szczęściem,nie jest stanem ciągłej euforii,ale harmonijnym i zrównoważonym podejściem do rzeczywistości,które przynosi nam wewnętrzny spokój i dobrą skłonność do życia.Wszyscy chcemy być szczęśliwi,ale nie zawsze wiemy,jak zdefiniować,czym dokładnie jest szczęście.Czasami wierzymy,ze wszystko zależy od uzyskania czegoś,relacji,dobra materialnego,pracy itp.Ale prawda jest taka,że ​​składniki szczęścia są w zasięgu każdego,ponieważ rosną w nas.Jak powiedział Benjamin Franklin„Ludzkie szczęście nie jest generalnie osiągane przy wielkich ciosach szczęścia, które mogą wystąpić kilka razy,sle przy małych rzeczach, które występują codziennie”.W ten sposób szczęście nie jest osiągane,ani nie jest tracone,ponieważ jest to postawa,która jest budowana.W tym celu ważne jest,aby dowiedzieć się,co je zapewnia i Ja to odnalazłam.A Ty...jesteś szczęśliwym człowiekiem? Czym dla Ciebie jest szczęście?

Składniki szczęścia nie są częścią magicznego

przepisu,ale są owocem zdrowego rozsądku.To,co nazywamy szczęściem,nie jest stanem ciągłej euforii,ale harmonijnym i zrównoważonym podejściem do rzeczywistości,które przynosi nam wewnętrzny spokój i dobrą skłonność do życia.Wszyscy chcemy być szczęśliwi,ale nie zawsze wiemy,jak zdefiniować,czym dokładnie jest szczęście.Czasami wierzymy,ze wszystko zależy od uzyskania czegoś,relacji,dobra materialnego,pracy itp.Ale prawda jest taka,że ​​składniki szczęścia są w zasięgu każdego,ponieważ rosną w nas.Jak powiedział Benjamin Franklin„Ludzkie szczęście nie jest generalnie osiągane przy wielkich ciosach szczęścia, które mogą wystąpić kilka razy,sle przy małych rzeczach, które występują codziennie”.W ten sposób szczęście nie jest osiągane,ani nie jest tracone,ponieważ jest to postawa,która jest budowana.W tym celu ważne jest,aby dowiedzieć się,co je zapewnia i Ja to odnalazłam.A Ty...jesteś szczęśliwym człowiekiem? Czym dla Ciebie jest szczęście?

Polubili: Hellas26 ebooki
Zgłoś naruszenie

ebooki

"Ludzie są szczęśliwi dokładnie w takim stopniu, w jakim chcą być szczęśliwi". - Abraham Lincoln Każdy z nas sam definiuje czy i w jakim stopniu jest szczęśliwy. Wielu uważa, że do szczęścia potrzebuje czegoś materialnego ale kiedy to otrzymują to nagle okazuje się że wcale nie są szczęśliwi. Do szczęścia nie potrzeba masy pieniędzy, samochodu czy też nowego smartfona. Ja jestem szczęśliwy kiedy wsiadam na rower jadę nad rzekę popijam Yerba Mate i szukam skarbów miedzy kamieniami. ;D Jestem szczęśliwy kiedy spędzam czas z tymi których kocham. Pierwszy krok do bycia szczęśliwszym człowiekiem? Pozbądź się telewizora ;)

4  |  28.03 o 20:18   Pokaż odpowiedzi

agusiapiotrus

Jestem :)))

1  |  26.03 o 20:55   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają:

DO GÓRY