Więcej zszywek ze źródła

liveno24.pl

Opis produktu

W centrum uw... Maska wzbogacona złotem chr... Maska Kolagenowa z zieloną ... Etap 1 (żel peelingujący) -... Zestaw zawiera żel oczyszcz... Purederm Dual-step Hydro Ca... Skoncentrowany specjalnie n... Skoncentrowany specjalnie n... Maska kolagenowa Puringerm ...
Liveno24

Liveno24

Dodane 25.03 o 0:19 z

liveno24.pl

Obserwuj

Skoncentrowany specjalnie na matowej, nieelastycznej

skórze, Purederm Total Anti-Aging Care Treatment głęboko oczyszcza i rehydratuje skórę, łagodzi wygląd zmarszczek, poprawia koloryt i elastyczność skóry w trzech prostych krokach.

Głęboko oczyszczający żel do peelingu (Step1): zawiera kompleks CT z właściwościami złuszczającymi, które wygładzają skórę i ułatwiają wchłanianie składników aktywnych w krokach 2 i 3.

Total Anti-Aging Mask (Step2):
Zawiera kompleks ADS o właściwościach nawilżających i przeciwzapalnych wraz z adenozyną i niacynamidem, które okazały się skuteczne w przypadku zmarszczek i tępo wyglądających odcieni skóry, aby promować jaśniejszą, bardziej jędrną skórę.

Total Anti-aging Cream (Step3):
Adenozyna, niacynamid, dwa różne peptydy, kompleks Vita-10 i inne odżywcze substancje aktywne promują jędrniejszą, bardziej aktywną skórę.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY