Więcej zszywek z tablicy

Dziewczyna

Śmierć
Prawdziwy facet...
Piękne i dziwne...
Jestem dziewczyną...
Natalia2806

Natalia2806

Dodane 7.06 o 20:32
Obserwuj
Śmierć

Śmierć

Polubili: garbus18 KajaAbrii
Zszywka przypięta także na tablicach:
CYTATY
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

sartist20

Pewność siebie. W swoich słowach i w swoich czynach. Nie gub tego. Najgorsze co możesz to pozwolic,by inni ludzie mieli negatywny wpływ na Twoje życie. Czasem trzeba być egoistką. Bo marzenia się nie zawsze spełniają...ale cele w życiu? Do nich dążymy sami. Trochę szaleństwa,determinacji i pasji w tym co robisz. Powodzenia

2  |  9.06 o 10:06   Pokaż odpowiedzi

Natalia2806

Jeju...dziękuję Wszystkie jesteście KOCHANE!

 |  8.06 o 10:13  

Calbby

Dokładnie.. zjedzz ich, zanim oni zjedzą Ciebie.

1  |  8.06 o 0:54   Pokaż odpowiedzi

inspiracjanazszywce

piszesz że czujesz się smieciem, bo Wszyscy Cię tak traktują... śmieć ma więcej wartości niż sadzisz-recykling to dobra sprawa. Zatem kochany,,Śmieciu'' wyzbyj się kompleksów bo one Cię dręczą...o włosy można bardzo łatwo zadbać głupią maseczka z jajka i oliwy z miodem, piersi to akurat nie twój problem tylko otaczających Cię ludzi, nie bój się mówić o nich dobrze, na efekty ćwiczeń możesz czekać nawet lata a co do wkuwania to i tu jest Twoja wielka moc! !!! ucz się ile możesz wielka wiedza to wielki człowiek, Wątpię że wolalabys być głupia , pusta i zajebista zamiast mądra i pewna siebie! !! Nie daj Się. Pamiętaj Ty i tylko Ty jesteś najważniejsza! !!

1  |  7.06 o 23:26  

asia970

to jak ja tylko przynajmniej cycki mam . A tak naprawdę dziewczyno, jeśli pisałaś o sobie to zapewniam cię ,że większość osób które uważasz za lepsze od siebie są nic nie warte. Ludzie stwarzają pozory zajebistości, ale kiedy ich bliżej poznasz okazuje się że tam głębiej nic nie ma. pracuj nad sobą. Nie po to żeby ktoś mógł ocenić twoje efekty. rób to dla siebie . Bo to ty jesteś najważniejsza. nikt inny.

3  |  7.06 o 21:29   Pokaż odpowiedzi

ciasto_marchewkowe

przynajmniej trądziku nie ma ;)

1  |  7.06 o 21:11  

Malaga811

czy to ty pisałaś o sobie? jeśli tak to jesteś w wielkim błędzie, że jesteś bez wartości. Ja np jestem zerem-a wiesz dlaczego? bo z zer składają się miliony. nigdy nie daj się wbić w kompleks niższości bo komuś przeszkadza twój blask:)

2  |  7.06 o 21:10   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: