Więcej zszywek ze źródła

seilamargo.blogspot.com

Jak zapewnić sobie szczęści... URODZENI W NIEDZIELĘ
Patron... URODZENI W SOBOTĘ

Patronem... URODZENI W PIĄTEK
Patronem ... środa, 7 grudnia 2016
URODZ... Patronem osób urodzonych w ... URODZENI WE WTOREK
Patronem... URODZENI W PONIEDZIAŁEK
Pat... W którym dniu tygodnia się ...

środa, 7 grudnia 2016

URODZENI W PIĄTEK
Patronem osób urodzonych w piątek jest Wenus, planeta, która sprawia, że jej podopieczni są bujającymi w obłokach marzycielami i miłośnikami piękna.

Cechy pozytywne

To osoby kulturalne, wiedzące, co to ogłada towarzyska i umiejące docenić tę cechę u innych. Wysoko cenią sobie też dyplomację, a jednocześnie nie lubią obłudy i fałszu. W życiu zazwyczaj kierują się emocjami, dlatego potrafią wiele dla nich poświęcić. Zdarza się, że świadomie rezygnują z możliwości lepszego życia, gdyż są zajęci przeżywaniem następnego zauroczenia. Posiadają silne poczucie sprawiedliwości, więc zawsze bronią pokrzywdzonych. Są osobami, które cieszą się dużym powodzeniem u płci przeciwnej.

Cechy negatywne

Największą wadą osób urodzonych w piątek jest próżność i powierzchowność. Niekiedy wyzwala się też w nich zaborczość i skąpstwo. W swych dążeniach do stabilizacji i dobrobytu, często zapominają o wyższych celach, zamieniając swoje życie w monotonną egzystencję, a ich zainteresowania stają się bardzo przyziemne. Bywa też, że łatwo ulegają wpływom bądź robią coś z wyrachowania, a wszystko to wyłącznie w trosce o swoje interesy.

Relacje partnerskie

Od swego partnera oczekują czułej i zmysłowej miłości. Są w stanie znosić jego wady, jeśli tylko partner będzie rozumiał ich potrzeby i będzie je zaspokajał. Jeśli tylko nadarzy się okazja, to chętnie zrzucą na jego barki odpowiedzialność za wszystko, nawet za najbłahsze decyzje.

FacebookAutor: Margo Seila o 21:00:00 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mail
Wrzuć na bloga
Udostępnij w usłudze Twitter
Udostępnij w usłudze Facebook
Udostępnij w serwisie Pinterest

Etykiety: blog, dobra książka, fani książek, horoskop, książka, książka fantasy, lifestyle, margo seila, nowy wpis, piątek, powieść fantastyczna, seila margo, tajemnica bransoletki, zblogowani
niedziela, 4 grudnia 2016
URODZENI W CZWARTEK
Patronem osób urodzonych w czwartek jest Jowisz, planeta, która symbolizuje powodzenie, wewnętrzny ład, potęgę i zaszczyty.

Cechy pozytywne

Czwartki to osoby otwarte na świat, życzliwe, serdeczne i sprawiedliwe. Bardzo dobrze godzą praktyczną stronę życia z myśleniem abstrakcyjnym, a swoje potrzeby indywidualne z obowiązkami wobec innych. Jowisz obdarzył ich również niespożytą energią i odwagą. Dzięki temu bez większego problemu potrafią wydobyć się z każdej opresji, zarówno tej zawodowej, jak i tej związanej z uczuciami. W życiu mają dużo szczęścia, ale nie zawsze potrafią to wyk...

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: