Więcej zszywek z tablicy

Quotes

...
quote
crazy!!!
taaaaaak!!!!
quotes
true
yes
quotes
tru
rady
freedom
soooo sad...
yessss
love
smart
quotes
piekne
to jest to! :D
...
...
Sometimes....
A Ty pamiętasz kiedy zrobił...
Trzeba żyć
...
W. Churchill
Straciłam wiarę w ludzi już...
sandrunia646

sandrunia646 od indiva23

Dodane 30.01 o 22:07
Obserwuj
Straciłam wiarę w ludzi już bardzo dawno temu. Z pełną świadomością mogę stwierdzić, że świat bez ludzi byłby rajem. Im starsza jestem, tym lepiej dostrzegam ludzką ułomność. Walkę dobra ze złem, gdzie zazwyczaj zwycięża zło, bo tak jest łatwiej. Z wiekiem ludzie wcale nie stają się lepsi, jedynie sprytniejsi. Kiedy jesteś starszy i mądrzejszy, to wcale nie przestajesz ogrywać skrzydełek muchom, po prostu potrafisz wymyśleć lepsze powody, by sobie to usprawiedliwić. I tak wygląda życie ludzi. Czynienie dobra jest ciężkie i niewielu się tego podejmuje, natomiast czynienie zła można usprawiedliwić na tysiąc różnych sposobów, tak, by inni byli skłonni uwierzyć, że to zło ma wyższe cele. A my w tym wszystkim musimy być w zgodzie z samym sobą i wiedzieć kim jesteśmy. W życiu każdego człowieka w końcu przychodzi taki dzień, gdy dociera do niego, że bezcelowa tułaczka nie ma sensu, bo gdziekolwiek idziemy, w jakimkolwiek towarzystwie się obracamy, zabieramy ze sobą siebie. I pośród tych ludzi, straszniejszych niż demony i diabły, my możemy być światłem dla innych :)

Straciłam wiarę w ludzi już bardzo dawno temu.

Z pełną świadomością mogę stwierdzić, że świat bez ludzi byłby rajem. Im starsza jestem, tym lepiej dostrzegam ludzką ułomność. Walkę dobra ze złem, gdzie zazwyczaj zwycięża zło, bo tak jest łatwiej. Z wiekiem ludzie wcale nie stają się lepsi, jedynie sprytniejsi. Kiedy jesteś starszy i mądrzejszy, to wcale nie przestajesz ogrywać skrzydełek muchom, po prostu potrafisz wymyśleć lepsze powody, by sobie to usprawiedliwić. I tak wygląda życie ludzi. Czynienie dobra jest ciężkie i niewielu się tego podejmuje, natomiast czynienie zła można usprawiedliwić na tysiąc różnych sposobów, tak, by inni byli skłonni uwierzyć, że to zło ma wyższe cele. A my w tym wszystkim musimy być w zgodzie z samym sobą i wiedzieć kim jesteśmy. W życiu każdego człowieka w końcu przychodzi taki dzień, gdy dociera do niego, że bezcelowa tułaczka nie ma sensu, bo gdziekolwiek idziemy, w jakimkolwiek towarzystwie się obracamy, zabieramy ze sobą siebie. I pośród tych ludzi, straszniejszych niż demony i diabły, my możemy być światłem dla innych :)

Zszywka przypięta także na tablicach:
złote myśli. ..na gorąco Cytaty Słowa mają moc So true... +8 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

lidka508

witam. ten cyctat i Twój opis są dla mnie całkowicie zrozumiałe. masz rację!na prawdę człowiek jest dla drugiego człowieka największym bólem. mam tylko nadzieję, że kiedyś ludzie otworzą oczy i zobaczą w jakim świecie żyją

 |  25.01 o 20:42  

BlackPerl

jest to straszne...ale coraz bardziej doświadczam zła ze strony ludzi osobiście i to osób których bym nie podejrzewała o "takie" czyny, gesty, słowa, brak zasad, brak moralności itd....czuje się coraz bardziej mega "inna" ale zawsze wierna własnym przekonaniom i zasadom, mimo że powoli nie ma z kim bez strachu być, porozmawiać tak po prostu żyć....

1  |  22.01 o 20:52  

LuxLight21

Jednostka niewiele zrobi. Ale tłum więcej. Jesli wszyscy będą tak podchodzić do sprawy to nic się nie zmieni.

 |  21.01 o 14:34   Pokaż odpowiedzi

Hellas26

Uwielbiam Sapkowskiego, jeśli nie damy wiary w ludzi to jesteśmy wszyscy zgubieni.

1  |  21.01 o 12:16   Pokaż odpowiedzi

milibarcamili

oficjalnie ogłaszam te słowa CYTATEM ROKU! który dopiero co się zaczął a już tak wiele zła na świecie się stało. I wiecie co ?Jak Ja się cieszę że jestem kosmitka z planety ,, SZCZĘŚCIE I MILOSC TKWI WE MNIE'' dopóki jestem jaka jestem będę czynić i starać się być każdego dnia coraz to lepszym ,, czlowieczkiem''. Boź kim my jesteśmy w tym świecie? pylkiem na wietrze, który zdmuchnie wiatr a jeśli się postaramy zapamięta nas świat-swiat naszych najbliższych, ukochanych i tych którym kiedyś pomogliscie; )

1  |  21.01 o 11:20   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: