Więcej zszywek ze źródła

modnepazurki.pl

Jesienne Bordo to nie tylko niezwykl... Szarości wcale nie muszą by... Jesień w pełni, więc czas n... Szkolny manicure wcale nie ... Matowe paznokcie to propozy... Zastanawiacie się na jakie ... Przed nami ostatni tydzień ... Lubicie subtelne zdobienia ...
modnepazurki

modnepazurki

Dodane 15.09 o 10:25 z

modnepazurki.pl

Obserwuj

Szkolny manicure wcale nie musi być nudny

Zgłoś naruszenie

krn78

DiesNatalis, zapytujesz, dlaczego kobiety skupiają się na wyglądzie? Ponieważ wygląd jest dla nich ważny. Gdyby nie był, nie spędzałyby tak dużej ilości czasu na makijażu, układaniu włosów itp. Czy small-talk pomaga w szkole? Moim zdaniem, nie. Szkoła jest miejscem, gdzie nabywa się wiedzę. Jeśli ktoś ma ochotę na coś innego chodząc do szkoły, to marnuje nie tylko swój czas, ale i czas i uwagę nauczycieli i kolegów i koleżanek, którzy być może chcieliby się uczyć. Na pogaduszki jest miejsce w czasie przerw i tylko w czasie przerw. Spytaj dowolną uczennicę, czy przeznacza sto procent czasu na lekcji na naukę... lub przypomnij sobie swoją naukę w szkole. Przy okazji, dziewczyny, szczególnie te ze szkół średnich, dobrze wiedzą, w jaki sposób wyglądać prowokacyjnie.

18.09 o 18:47    | 

DiesNatalis

Skoro szkoła nie jest rewią mody, to logicznym jest, że do szkoły nie idzie się, żeby wyglądać. Dlaczego w takim razie tak bardzo się na tym wyglądzie skupiamy? "Za długie paznokcie", "makijaż", jak one wpływają na proces uczenia się? Blokują go w jakikolwiek sposób? Która z Pań zrezygnowałaby z lekkiego makijażu do pracy? Przecież miejsce pracy to nie jest rewia mody i miejsce podrywu. Wartością człowieka nie jest jego wygląd, a charakter i wiedza. Pozwólmy więc każdemu wyglądać tak, jak chce, jeśli nie jest to wygląd prowokacyjny lub niechlujny.

16.09 o 3:19    |  1 Pokaż odpowiedzi

krn78

Do szkoły, o ile mi wiadomo, uczeń powinien wyglądać schludnie i skromnie, bo celem istnienia szkoły jest edukacja, nie rewia mody lub miejsce podrywu.

15.09 o 11:37   3  | 

Dooorotka

Szkolny?! Takie szpony do szkoly??

15.09 o 10:55      1  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
werraaa
niezapominajka1991
xx12
Ina2002
olisia96
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY