Malgorzata2805

Malgorzata2805

Dodane 27.02 o 23:30
Obserwuj
SZYBKIE 10 TIPÓW 1.Aktywność w ciągu dnia!! Uprawianie jakiegoś sportu , mycie naczyń czy sprzątanie mieszkania, takie czynności pozwalają się nam więcej ruszać a co za tym idzię może nam wykreować deficyt energetyczny 2.Kalorie w napojach :( Coca cola lub soki owoceitd. mają kalorie ,które niestety przepijamy a nie dostarczają nam większej sytości. Dobrym zamiennikiem są tu napoje ZERO KALORII i często nie odstają od tych z kaloriami! 3.Jak człowiek się nudzi to zwykle myśli czym się tu zając a często idziemy coś przekąsić i w taki sposób dostarczamy zbędne kalorie, jak się nie nudzimy to nawet nie myślimy o jedzeniu :) 4.Zadbaj o te warzywa i owoce ;) same benefity! 5.Kebsik na mieście? 1000kcal +- a na długo się nim nie najemy, oczywiście inne przykłady również występują(nie musisz usuwać tego tylko ogranicz) 6.Skup się na jedzeniu, nie jedz i nie oglądaj telewizji w tym czasie, idź do kuchni zjedź w spokoju! 7.Cukier zbędne kalorie a słodzik ma 0kcal, do kawy idealny zamiennik 8.Żujemy gumy ,przez co czujemy ,że mamy coś w buzi i w taki sposób rownież nie jestesmy na jakiś czas głodni :) 9.Stres :/ kłótnia z kimś ,bardzo często na polepszenie humoru jest jedzenie :) 10.Zanim np. zjesz kolejne ciasto ,zastanów się czy faktycznie jesteś głodny czy może jest to głód psychiczny i masz poprostu ochotę na kilka kawałków! Pamiętaj każdy kawałek smakuje tak samp czy to jest 2,5 lub nawet 10 !

SZYBKIE 10 TIPÓW 1.

Aktywność w ciągu dnia!! Uprawianie jakiegoś sportu , mycie naczyń czy sprzątanie mieszkania, takie czynności pozwalają się nam więcej ruszać a co za tym idzię może nam wykreować deficyt energetyczny 2.Kalorie w napojach :( Coca cola lub soki owoceitd. mają kalorie ,które niestety przepijamy a nie dostarczają nam większej sytości. Dobrym zamiennikiem są tu napoje ZERO KALORII i często nie odstają od tych z kaloriami! 3.Jak człowiek się nudzi to zwykle myśli czym się tu zając a często idziemy coś przekąsić i w taki sposób dostarczamy zbędne kalorie, jak się nie nudzimy to nawet nie myślimy o jedzeniu :) 4.Zadbaj o te warzywa i owoce ;) same benefity! 5.Kebsik na mieście? 1000kcal +- a na długo się nim nie najemy, oczywiście inne przykłady również występują(nie musisz usuwać tego tylko ogranicz) 6.Skup się na jedzeniu, nie jedz i nie oglądaj telewizji w tym czasie, idź do kuchni zjedź w spokoju! 7.Cukier zbędne kalorie a słodzik ma 0kcal, do kawy idealny zamiennik 8.Żujemy gumy ,przez co czujemy ,że mamy coś w buzi i w taki sposób rownież nie jestesmy na jakiś czas głodni :) 9.Stres :/ kłótnia z kimś ,bardzo często na polepszenie humoru jest jedzenie :) 10.Zanim np. zjesz kolejne ciasto ,zastanów się czy faktycznie jesteś głodny czy może jest to głód psychiczny i masz poprostu ochotę na kilka kawałków! Pamiętaj każdy kawałek smakuje tak samp czy to jest 2,5 lub nawet 10 !

Zgłoś naruszenie

Shina02

A jak to jest z regularnymi posiłkami? Po części znam odpowiedź, bo czasem jem 5a czasem 3 posiłki dziennie i też waga ubywa, pilnując oczywiście kcal. Czy to jest tylko takie gadanie, że jedzenie częściej jest lepsze?

 |  26.02 o 10:08   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: