Więcej zszywek ze źródła

lubimyczytac.pl

Perfekcyjna żona - JP Delan... Kochając pana Danielsa
To h... Słodziutki. Biografia cukru... Dziewczyna z Pomarańczami -... W Lublinie dochodzi do seri... Tamtego dnia być może była ... Powrót kultowej serii z Ery... Dla pięcioletniego Jacka Po... Istnieje cały ukryty przed ...
LubieeToo

LubieeToo

Dodane 3.04 o 13:55 z

lubimyczytac.pl

Obserwuj

Ta, która musi umrzeć - David Lagercrantz (cykl Millenium)
W centrum Sztokholmu znaleziony zostaje martwy mężczyzna. Z pozoru wygląda to na tragiczną śmierć bezdomnego, jednak pomimo cech charakterystycznych jego tożsamości nie udaje się ustalić. Lekarka sądowa, Fredrika Nyman, kierując się swoimi podejrzeniami, kontaktuje się z Mikaelem Blomkvistem.

Dziennikarz niechętnie zabiera się do sprawy. Świadkowie potwierdzają co prawda, że mężczyzna kilkukrotnie bełkotał coś pod adresem Johannesa Forsella, szwedzkiego ministra obrony – ale czy faktycznie coś mogło ich łączyć?

Mikael bezskutecznie próbuje skontaktować się z Lisbeth Salander, która po pogrzebie Holgera Palmgrena wyjechała z kraju. Blomkvist nie wie, że Lisbeth trafiła do Moskwy, by raz na zawsze wyrównać rachunki ze swoją siostrą Camillą. Salander podjęła decyzję – będzie myśliwą, nie ofiarą.

Ta, która musi umrzeć to ostatni tom bestsellerowej serii Millennium, która rozeszła się na całym świecie w ponad 100 milionach egzemplarzy. David Lagercrantz z rozmachem łączy ze sobą polityczne skandale, rozgrywki międzynarodowych potęg i nowoczesne technologie.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
ang3l1ka
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY