Więcej zszywek ze źródła

www.empik.com

L. Olejniczak Urzekająca książka podobnie... 27/25 "Pan Perfekcyjny... W sierpniu 1968 roku Babo P... "Trzy dni przed śmierc... Pokolenie Ikea to opowieść ... 300 tys. fanów na Facebooku... Zeszyt do nauki angielskieg... ...
VanillaIce

VanillaIce

Dodane 20.09 o 21:50 z

www.empik.com

Obserwuj

To co nam zostajeTo obok "Motyla", Lisy Genovy, najpiękniejsza powieść o sednie człowieczeństwa, godności i mierzeniu się z nieuleczalną chorobą.

Miłość nigdy nie zapomina…

Anna Foster ma trzydzieści sześć lat i jest we wczesnym stadium choroby Alzheimera. Wie, że rodzina posyła ją do domu opieki Rosalind House dla jej własnego dobra. Spotyka tam Luke’a, jedynego rezydenta w wieku zbliżonym do niej. Anna nie spodziewa się, że kiedy ona będzie się buntować przeciw temu, jak teraz wygląda jej życie, ono połączy ją z Lukiem więzami miłości. I chociaż choroba zabiera jej coraz więcej wspomnień, Anna walczy, próbując zachować jak najwięcej – w tym nowe, piękne uczucie.

Eve Bennett z dnia na dzień zostaje samotną matką i zmuszona jest zrobić użytek ze swojego kulinarnego wykształcenia. Gdy w Rosalind House poznaje Annę i Luke’a, jest głęboko poruszona łączącym tych dwoje uczuciem. Tragiczny wypadek sprawia, że rodziny zakochanych postanawiają ich rozdzielić, natomiast Eve zaczyna się zastanawiać, jak wiele jest skłonna zaryzykować, aby temu zapobiec.

Zgłoś naruszenie

Mietuska1012

poproszę [wyświetl email]

7.11 o 22:08       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Salupa123
femmefatale
Mietuska1012

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY