Więcej zszywek z tablicy

Bądź fit!

Trening na płaski brzuch dl...
dolne partie brzucha
Vilduś - Trening rozciągają...
To nie ja na obrazku. Jedna...
Powracam do treningów z tym...
Powoli do przodu ;)
Dziewczyny !Stepper ;) któr...
10 Minute Cardio Dance Abs ...
Życzę wam ( i sobie ) żeby ...
Dziewczyny! Polecacie Mel b...
motivation
idealny
zaczynamy walkę o nową sylw...
no dziewczyny! Pompujemy! p...
dyshaa18

dyshaa18 od kasiaaa99688

Dodane 24.08 o 19:54
Obserwuj
To nie ja na obrazku. Jednaak chciała bym aby ta tablica była dla mnie wsparciem w chwilach załamania. Czeka mnie długa droga trwająca pewnie lata. Od połowy kwietnia toczę walkę z samą sobą.. właściwie z potworem, bo to widze, gdy na sb patrze. Po krótce. Początkowe wymiary: 116,7kg, 125 cm w pasie, biust 117cm. Aktualnie 108,9 kg, 97cm w pasie i 114cm w biuście. Kilogramy bardzo wolno spadają. Centymetry na początku szybko ale od 105 cm w pasie baardzo ciężko. Cieszę się każdym cm, którego jest mniej. Nigdy nie byłam szczupła. Więc nie mam pojęcia jak mogła bym wyglądać. Ale wiem jedno.. Bd czuła się lepiej.. To walka o siebie samą, o nabranie pewności siebie. Nie mam wsparcia. Każdy mówi, że mi się nie uda. Nawet słyszałam kiedyś żart co by było, gdyby Kasia była szczupła? Po czym śmiech. Mam nadzieje, że mi się uda. :)Trzymajcie kciuki :)

To nie ja na obrazku.

Jednaak chciała bym aby ta tablica była dla mnie wsparciem w chwilach załamania. Czeka mnie długa droga trwająca pewnie lata. Od połowy kwietnia toczę walkę z samą sobą.. właściwie z potworem, bo to widze, gdy na sb patrze. Po krótce. Początkowe wymiary: 116,7kg, 125 cm w pasie, biust 117cm. Aktualnie 108,9 kg, 97cm w pasie i 114cm w biuście. Kilogramy bardzo wolno spadają. Centymetry na początku szybko ale od 105 cm w pasie baardzo ciężko. Cieszę się każdym cm, którego jest mniej. Nigdy nie byłam szczupła. Więc nie mam pojęcia jak mogła bym wyglądać. Ale wiem jedno.. Bd czuła się lepiej.. To walka o siebie samą, o nabranie pewności siebie. Nie mam wsparcia. Każdy mówi, że mi się nie uda. Nawet słyszałam kiedyś żart co by było, gdyby Kasia była szczupła? Po czym śmiech. Mam nadzieje, że mi się uda. :)Trzymajcie kciuki :)

Zszywka przypięta także na tablicach:
Bądź fit!
Zgłoś naruszenie

kibic07

@kasiaaa99688 czy mozna byloby skkntaktowac sie z Toba? chcialabym porozmawiac mam podobny problem :/ A Ty jestes naprawde motywacja z tego co przeczytalam. zycze dalszych efektow ;* a jesli jest mozliwosc to masz moze gg?

 |  24.11 o 19:11  

Amitiel22

Kiedyś te same osoby będą Cię pytać jak to zrobiłaś. Nie ma czym się przejmować, bo ludzie to tylko ludzie. Nie czuj się z tą gadaniną źle tylko współczuj im, bo to tylko świadczy jak są słabi. Nie poddawaj się, bo jeżeli czegoś naprawdę pragniesz i do czegoś dążysz tak bardzo jak chcesz oddychać to uda Ci się to. Czasami będzie postój jakby nic się nie działo, to normalne. Ale przyjdzie moment, że efekty przyjdą z podwojoną siłą. Cierpliwości:) Wierz w siebie, bo żaden człek tego nie zrobi;) A jak zrobi to pomoże Ci to tylko na krótko.

3  |  24.08 o 22:01   Pokaż odpowiedzi

maadzia2782

Napewno Ci się uda! Trzymam za Ciebie kciuki!

1  |  24.08 o 20:29   Pokaż odpowiedzi

Dooorotka

Ja też jestem pewna ze Ci się uda jak będziesz bardzo chciała! Trzymam kciuki! :)

1  |  24.08 o 19:53   Pokaż odpowiedzi

fasia857

Kochana na pewno Ci się uda. Ciężką pracą i włożonym wysiłkiem osiągniesz wszystko. Powodzenia i wytrwałości. Jeśli nie Ty, to kto?

2  |  24.08 o 19:36   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: