Więcej zszywek z tablicy

fotografowanie - te...

Darmowe banki zdjęć… Komu m...
Low key i high key – te dwi...
Termin ‘fotografia’ wywodzi...
Nie zaprzeczę, że światłomi...
Anthotypia to obrazowanie p...
Podczas robienia zdjęcia np...
To wspaniałe czasy dla foto...
Dużo fotografów podczas rob...
Zbyt niski budżet bardzo cz...
Podróżując po różnych cieka...
To często mylona z fotograf...
Kilka tygodni temu opisywał...
To często mylona z fotograf...

Więcej zszywek ze źródła

nastogadka.eu

Litwa to kraj wart uwagi. D... Chorwacja to popularny kier... Na YouTube jest bardzo mało... Najciekawsze kanały na YouT... ,,Kształt wody”, czyli hist... Darmowe banki zdjęć… Komu m... Moja wiedza o fizyce była p... Historia pewnego mężczyzny,... Prawo cytatu jest najbardzi...
nastogadka

nastogadka

Dodane 7.09 o 8:22 z

nastogadka.eu

Obserwuj

To wspaniałe czasy dla fotografów.

Właśnie pojawiły się na rynku nowe modele cyfrowych lustrzanek, pozwalające rejestrować filmy w wysokiej rozdzielczości.

Zgłoś naruszenie

nastogadka

Hej. Oczywiście pod tym względem masz zupełną rację... ale jednocześnie nowoczesna technologia daje nam możliwość obcowania z fotografią na co dzień, bo przecież prawie każdy z nas posiada komórkę, a w niej aparat. Ja wracam trochę do korzeni fotografii w swoich postach prezentując różnie jej aspekty - o których warto nie zapominać. Pozdrawiam. Dzięki za koma.

 |  9.09 o 7:42   Pokaż odpowiedzi

krn78

Moim zdaniem to straszne czasy dla fotografów. Pojawienie się aparatów cyfrowych zabiło fotografię. Kto, tak z ręką na sercu, robi jeszcze albumy ze zdjęciami? Ludzie robią setki i tysiące zdjęć, wrzucają je na dyski swoich komputerów, a potem... nigdy ich nie oglądają, dorzucając co jakiś czas nowe zbiory zdjęć. Poza tym ludzie nauczyli się robić po dziesięć, dwadzieścia ujęć każdego zdjęcia, nie ucząc się wcale, jak należy zrobić zdjęcie tak, by za pierwszym razem było dobrze. Fotografia cyfrowa zabiła ambicję, wyobraźnię i cierpliwość. Nie o to chodzi w fotografii.

 |  7.09 o 17:10  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: