Więcej zszywek ze źródła

www.youtube.com

Jak zrobić Kartkę Okoliczno... Jak zaplanować efektywny bu... NIE MA O CZYM GADAĆ ⭐ . JES... Mechanic Vibes - Aggressor ... Most Beautiful Haunting &am... Christian Baczyk - Necrosis... Sweterki na paznokciach kro... Atom Music Audio - Legend o... Kygo, Whitney Houston - Hig...

Trening dla POCZĄTKUJĄCYCH, BEZ KONDYCJI 2 | Codziennie

Fit

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Amika

ile razy w tygodniu wykonywać ten trening? pytam się bo to podobno dla początkujących więc niby łatwiejszy, więc częściej się go powinno robić?

24.07 o 9:09       | 

ExcellentShrew

Uwielbiam z nią ćwiczyć. Świetnie mnie motywuje. Ma świetne podejście, jest miła w filmikach i pogodna a to mnie jeszcze bardziej zachęca żeby ćwiczyć. Ma dużo wiedzy co widać zarówno po filmkiach jak i po blogu, który prowadzi, więc nie rozumiem hejtu na nią,że niby nie ma ] figury jak na trenera. Ludzie chyba zaponiają, że istnieje coś takiego jak geny.

20.07 o 20:35   6  |  1 Pokaż odpowiedzi

ale_jak_to

moze i potrafi bardzo zmowtywowac, ale niestety nie ma ciała trenera. To jest jej wizytówka. zawód zobowiązuje do tego zeby wyglądać lepiej niz dobrze, a nie byc tylko szczupłą osobą. Wiele razy widziałam trenerki na silowni, ktore wyglądały jakby nigdy nie ćwiczyły, ja juz mialam lepsze ciało od nich :v W zyciu takiej osobie nie dałabym pieniedzy za porade, a juz napewno nie za trening.

17.07 o 15:57      1  |  6 Pokaż odpowiedzi

daga1213

dzięki tej kobiecie schudłam 10 kg i nigdy nie pozwolę, by ktoś jej zarzucał cokolwiek.

17.07 o 6:37      14  |  2 Pokaż odpowiedzi

konstantynopoleczka

słabe ma ciało jak na trenera dlatego nigdy z jej porad nie skorzystam

15.07 o 11:22      1  |  18 Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY