Więcej zszywek ze źródła

seilamargo.blogspot.com

Jak zapewnić sobie szczęści... URODZENI W NIEDZIELĘ
Patron... URODZENI W SOBOTĘ

Patronem... URODZENI W PIĄTEK
Patronem ... środa, 7 grudnia 2016
URODZ... Patronem osób urodzonych w ... URODZENI WE WTOREK
Patronem... URODZENI W PONIEDZIAŁEK
Pat... W którym dniu tygodnia się ...

URODZENI W PIĄTEK

Patronem osób urodzonych w piątek jest Wenus, planeta, która sprawia, że jej podopieczni są bujającymi w obłokach marzycielami i miłośnikami piękna.

Cechy pozytywne

To osoby kulturalne, wiedzące, co to ogłada towarzyska i umiejące docenić tę cechę u innych. Wysoko cenią sobie też dyplomację, a jednocześnie nie lubią obłudy i fałszu. W życiu zazwyczaj kierują się emocjami, dlatego potrafią wiele dla nich poświęcić. Zdarza się, że świadomie rezygnują z możliwości lepszego życia, gdyż są zajęci przeżywaniem następnego zauroczenia. Posiadają silne poczucie sprawiedliwości, więc zawsze bronią pokrzywdzonych. Są osobami, które cieszą się dużym powodzeniem u płci przeciwnej.

Cechy negatywne

Największą wadą osób urodzonych w piątek jest próżność i powierzchowność. Niekiedy wyzwala się też w nich zaborczość i skąpstwo. W swych dążeniach do stabilizacji i dobrobytu, często zapominają o wyższych celach, zamieniając swoje życie w monotonną egzystencję, a ich zainteresowania stają się bardzo przyziemne. Bywa też, że łatwo ulegają wpływom bądź robią coś z wyrachowania, a wszystko to wyłącznie w trosce o swoje interesy.

Polubili: kreola
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: