Więcej zszywek z tablicy

Taka mała akcja :)

Użytkowniczki! W związku z ...
Rose1234

Rose1234

Dodane 24.03 o 11:24
Obserwuj
Użytkowniczki! W związku z tym jak bardzo zmieniła się nasza kochana Zszywka, na której żeby znaleźć inspirację trzeba przekopać się przez stosy głupot, postanowiłam zebrać poparcie od Was które później wyślę Administratorom. Chodzi o to, żeby  pozbyć się bachorów, gimbazy, głupich zdjęć (pustych typowych selfiaków), gównoburzy , nagości,  erotyki (tak, niestety coraz więcej tego, a można przecież dodać zdjęcie choćby fit w ubraniu/kostiunie, to nawet lepiej wygląda niż w majtkach), i nie mówię tu o zszywkach których kwestią gustu jest czy jest fajna czy nie, albo takich gdzie użytkownik pokazuje twarz bo ma na niej makijaż/okulary/włosy itp.... Proszę o filtrowanie inspiracji od gówna (niestety nie da się tego inaczej nazwać) 
DZIEWCZYNY PROSZĘ O REAKCJE POD TĄ ZSZYWKĄ ! POMÓŻCIE !!!!

Użytkowniczki!

W związku z tym jak bardzo zmieniła się nasza kochana Zszywka, na której żeby znaleźć inspirację trzeba przekopać się przez stosy głupot, postanowiłam zebrać poparcie od Was które później wyślę Administratorom. Chodzi o to, żeby pozbyć się bachorów, gimbazy, głupich zdjęć (pustych typowych selfiaków), gównoburzy , nagości, erotyki (tak, niestety coraz więcej tego, a można przecież dodać zdjęcie choćby fit w ubraniu/kostiunie, to nawet lepiej wygląda niż w majtkach), i nie mówię tu o zszywkach których kwestią gustu jest czy jest fajna czy nie, albo takich gdzie użytkownik pokazuje twarz bo ma na niej makijaż/okulary/włosy itp.... Proszę o filtrowanie inspiracji od gówna (niestety nie da się tego inaczej nazwać)
DZIEWCZYNY PROSZĘ O REAKCJE POD TĄ ZSZYWKĄ ! POMÓŻCIE !!!!

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

LittleMuminek

Ciekawe czy coś z tym zrobią... ja jestem tu od ok. roku niestety nie pamiętam już starego zszywacza

2  |  4.05 o 21:50  

kolonie9

Chyba nic to i tak nie da ;_;

2  |  1.04 o 11:03  

Rose1234

Autorkę widzę znów zablokowali :(

5  |  28.03 o 11:25  

Sasza2002

Popieram!❤

1  |  26.03 o 18:07  

Kropka_

Popieram postulat

1  |  26.03 o 17:53  

ewelina_96

Zgadzam się, że to jest po prostu straszne co się dzieje w komentarzach pod niektórymi zszywkami, ale prawda jest taka, że jeżeli ktoś nie wyniósł kultury osobistej z domu to administratorzy tutaj nie wiele pomogą. Jeżeli chodzi o same zszywki to moje zdanie jest takie, że każdy ma prawo wstawić tutaj co chce, to co go interesuje. Zszywka też nie ma prawa nikomu tego zabronić, oczywiście treści 18+ powinny być zakazane, z tego względu że są też użytkowniki niepełnoletni. Swoją drogą Ty również zbyt wielkiej kultury nie pokazujesz mówiąc na gimnazjalistów per gimbaza czy bachory. I jak to sama napisałas zszywka jest portalem z inspiracjami a nie portalem z ogłoszeniami pt. robie portrety na zamówienie, czy też kobiety w kostiumie który odslania tyle samo ciała co przytoczone przez Ciebie majtki, wstwiasz coś co wielu ludziom może się nie podobać a nikt Ci nie powiedzial nic na ten temat. Inna sprawa że większość użytkowników Zszywki to właśnie młodzież gimnazjalna.

 |  26.03 o 17:49  

_Crazy_

Sama ma Pani na swoim profilu dziewczynę w bieliźnie.

 |  26.03 o 16:32   Pokaż odpowiedzi

cleoesme

A ja osobiście nie mam nic przeciwko użytkowniczkom pokazującym swój ciuch, włosy czy makijaż bo lubię też inspirować się nirmalnymi dziewczynami a nie tylko wycackanymi z zagranicy pozującymi do zdjęć, poza tym fajnie zobaczyć inne dziewczyny z tego portalu to daje wrażenie bliższej atmosfery ;) Za to mi np. przeszkadzają posty typu kwejka, demotów z motywacyjnymi tekstami, śmiesznymi tekstami, takie typowo gimnazjalne złote myśli. Ale może być ktoś komu właśnie to się podoba i inspiruje dlatego nie można jednogłośnie decydować co zostaje a co nie. Dla strony to by było zbyt dużo pracy albo nowe stanowisko aby ogarniać szystkie zgłoszenia do usunięcia, tego raczej nie zrobią. Dlatego jak już wspominałam najbardziej realna opcja to 'ukryj' użytkownika. Nikomu nic nie usuwają, wy nie widzicie i każdy ma tablicę jaką lubi. Jak jakiś użytkownik wrzuca same spamy, które trafiają na główną to byłaby dobra opcja :)

8  |  26.03 o 15:08  

MIZANTIRIA

uuu kochana ...mysle, ze juz pozamiatane ..sama sie kolokwialnie wkopalas usuwajac polowe swoich postow...mysle , ze SPRAWA ZAKONCZONA

3  |  26.03 o 15:07   Pokaż odpowiedzi

Chelton

Ulalaa, ale się porobiło. Pisałam już wcześniej, że jak najbardziej popieram akcję. Większość inspiracji na Zszywce w tej chwili pochodzi wcale nie od koszmarnych zdjęć tylko komentarzy pod nimi-zadziwia mnie i rozśmiesza, jak można kogoś czasem zbesztać jednym zdaniem i nie wątpię, że na lata je zapamięta. Jednak nie wiem, czy nie trzeba by przeredagować nieco apelu, bo jest tutaj sporo "dzieci i gimbazy", które na pewno to przeczytały, ale tekst nie zachęcił do poparcia przez dyskryminację. Nie wrzucajmy ich do jednego wora. Żeby naprawdę zadziałać przydałoby się utrzymać ten post na kulturalnym poziomie i nie ulegać prowokacjom, które jak widać nie mają końca.

6  |  26.03 o 14:38   Pokaż odpowiedzi
Zobacz więcej komentarzy

, aby dodać komentarz.