eleonor

eleonor

Dodane 17.08 o 9:40
Obserwuj
Walnął Polskę  fanatyzm od razu z grubej rury, bo objawił nam się w trzech odsłonach i mamy więc z marszu fanatyków Polskiej Instytucji Kościelnej, fanatyków partii rządzącej i fanatyków nacjonalizmu z pięknie wyeksponowanymi elementami neofaszyzmu i neonazizmu. Trzeba przyznać, że trzy gatunki fanatyków jak na jedno państwo, takie jak Polska, to zdecydowanie za dużo.

Walnął Polskę fanatyzm od razu z grubej rury, bo

objawił nam się w trzech odsłonach i mamy więc z marszu fanatyków Polskiej Instytucji Kościelnej, fanatyków partii rządzącej i fanatyków nacjonalizmu z pięknie wyeksponowanymi elementami neofaszyzmu i neonazizmu. Trzeba przyznać, że trzy gatunki fanatyków jak na jedno państwo, takie jak Polska, to zdecydowanie za dużo.

Zgłoś naruszenie

krn78

Ile, według Ciebie, może być w kraju grup fanatyków? A jeśli ktoś jest fanatykiem jedzenia lodów, to też zalicza się do ilości grup fanatyków? A co z fanatykami biegania, jeżdżenia na rowerze i fit? Kim jesteś, żeby oceniać, ile może być w kraju fanatyków tego i owego?

19.08 o 15:47    |  1

sajgonka16

Lewakom stanowcze NIE

17.08 o 10:58       |  1 Pokaż odpowiedzi

Hellas26

Za dużo a dlaczego? Jest jeszcze wiele innych form fantyzmu więcej i więcej ...oceniasz , że jedno państwo takie jak Polska nie potrafi?

17.08 o 9:48      1  | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY