Więcej zszywek z tablicy

Zmiany

Własnie jest 0.42 zamiast s...
Truskaweczka08

Truskaweczka08

Dodane 12.10 o 1:17
Obserwuj
Własnie jest 0.42 zamiast spać rozmyślam nad swoim życiem. Za  dwa miesiące będzie nowy rok-2017. I po raz kolejny się zacznie " w tym roku  to na pewno zmienię swoje życie..." "Przecież wszystko zależy ode mnie " " "Będę prowadzić zdrowy tryb życia, Będę systematyczna Będę się uczyć, poprawie oceny, Będę rysować, Będę więcej czytać książek, Będę więcej się uczyć niemieckiego i angielskiego, Będę ćwiczyć. Kurwa czemu kończy się na  tym "Będę..." Próbowałam. I to wiele razy próbowałam, ale brak mi no właśnie czego? Chęci?, zapału?, motywacji?.Sama nie wiem. Jestem pogubiona w każdym znaczenia tego słowa. Chcę się zmienić na lepsze, chcę pracować nad sobą, żeby nie mieć pretensji do siebie za x lat, że nic nie zrobiłam teraz. Teraz to znaczy kiedy? Jeszcze w nowym/starym 2016 czy w nowym 2017?

Własnie jest 0.

42 zamiast spać rozmyślam nad swoim życiem. Za dwa miesiące będzie nowy rok-2017. I po raz kolejny się zacznie " w tym roku to na pewno zmienię swoje życie..." "Przecież wszystko zależy ode mnie " " "Będę prowadzić zdrowy tryb życia, Będę systematyczna Będę się uczyć, poprawie oceny, Będę rysować, Będę więcej czytać książek, Będę więcej się uczyć niemieckiego i angielskiego, Będę ćwiczyć. Kurwa czemu kończy się na tym "Będę..." Próbowałam. I to wiele razy próbowałam, ale brak mi no właśnie czego? Chęci?, zapału?, motywacji?.Sama nie wiem. Jestem pogubiona w każdym znaczenia tego słowa. Chcę się zmienić na lepsze, chcę pracować nad sobą, żeby nie mieć pretensji do siebie za x lat, że nic nie zrobiłam teraz. Teraz to znaczy kiedy? Jeszcze w nowym/starym 2016 czy w nowym 2017?

Polubili: Kamila1306
Zszywka przypięta także na tablicach:
Patrz! Motywacja i mądre słowa
Zgłoś naruszenie

Dooorotka

wydaje mi się ze musisz wiedzieć po co chcesz to wszystko robić, wiedzieć ze robisz to wszystko dla siebie! Nie zaczynaj od stycznia tylko już teraz! :)

 |  12.10 o 10:16  

Anastasiana

trzeba siebie mocno pokochac, aby znalez w sobie motywacje i checi ! :)

1  |  12.10 o 7:38  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: