Więcej zszywek z tablicy

Wośp

WOŚP bez Jurka Owsiaka! Tak...
S_days

S_days

Dodane 15.01 o 23:35
Obserwuj
WOŚP bez Jurka Owsiaka! Tak nie może być!!!

WOŚP bez Jurka Owsiaka!

Tak nie może być!!!

Zszywka przypięta także na tablicach:
Rózności top pozostale
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

S_days

Ogólnie pisząc , każdy z nas ma coś za uszami, ale nie po to jesteśmy żeby wytykać to innym ludziom . Jeśli ktoś czyni dobro , pomaga innym , to to nas powinno interesować i w tym powinniśmy go wspierać ,a nie tylko się doszukiwać jakiegoś hejtu czy szukać nie wiadomo czego . Jednak DOBRO zwyciężyło ,Pan Jurek wrócił na swoje miejsce Prezesa i jest tak jak powinno być . :)

 |  20.01 o 22:34  

S_days

Tyska87 , Polska to taki stan rzeczy , który krytykuje tych co robią coś cokolwiek dla innych !!! Ja nie słyszałam jeszcze o żadnym przypadku takim jak Jurek Owsiak i jego Orkiestra . Nie ma w Polsce szpitala , który by nie miał sprzętu od WOŚP-u. To ,ze internauci stoją za niego murem , oznacza tylko że jest człowiekiem , którego potrzeba u nas w Kraju , bo reszta to obłuda i nienawiść . Interesuje mnie przede wszystkim to , aby tacy ludzie jak Jurek się nie poddawali , bo on niczego winny nie jest , a wylewacie na niego fale hejtu ? Za co ? Za to ,ze pomaga ludziom ? Że motywuje ludzi , do tego żeby widzieć coś niż tylko czubek własnego nosa ? Zastanów się nad tym i rozejrzyj wokoło. Nie pozdrawiam :)

1  |  16.01 o 23:42   Pokaż odpowiedzi

milibarcamili

ja nie rozumiem dlaczego on zrezygnował. ... moim zdaniem nie powinien. . czyni dobro i pomaga milionom ludzi od ponad dwóch dekad i zawsze był krytykowany i osmieszany a teraz się poddaje. ..Jurek nie rezygnuj to Twoje dziecię przecież jest! Staw czoła po raz kolejny i pokaż wszystkim im a przede wszystkim sobie ze jedna głupia sprawa to nie problem dla Ciebie i się nie poddasz.!

4  |  2 16.01 o 8:28  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: