Więcej zszywek z tablicy

Rózności

Preventative Measures | Be ...
Akcja maseczki dla Polski. ...
Mężczyzna uratował wilka z ...
Dzisiaj za oknem :)
Zimowe wspomnienia. Spotkał...
WOŚP bez Jurka Owsiaka! Tak...
Szczęśliwego Nowego Roku
Zdrowych i spokojnych świąt.
ebooki

ebooki od S_days

Dodane 15.01 o 23:57
Obserwuj
WOŚP bez Jurka Owsiaka! Tak nie może być!!!

WOŚP bez Jurka Owsiaka!

Tak nie może być!!!

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

S_days

Ogólnie pisząc , każdy z nas ma coś za uszami, ale nie po to jesteśmy żeby wytykać to innym ludziom . Jeśli ktoś czyni dobro , pomaga innym , to to nas powinno interesować i w tym powinniśmy go wspierać ,a nie tylko się doszukiwać jakiegoś hejtu czy szukać nie wiadomo czego . Jednak DOBRO zwyciężyło ,Pan Jurek wrócił na swoje miejsce Prezesa i jest tak jak powinno być . :)

20.01 o 22:34    | 

S_days

Tyska87 , Polska to taki stan rzeczy , który krytykuje tych co robią coś cokolwiek dla innych !!! Ja nie słyszałam jeszcze o żadnym przypadku takim jak Jurek Owsiak i jego Orkiestra . Nie ma w Polsce szpitala , który by nie miał sprzętu od WOŚP-u. To ,ze internauci stoją za niego murem , oznacza tylko że jest człowiekiem , którego potrzeba u nas w Kraju , bo reszta to obłuda i nienawiść . Interesuje mnie przede wszystkim to , aby tacy ludzie jak Jurek się nie poddawali , bo on niczego winny nie jest , a wylewacie na niego fale hejtu ? Za co ? Za to ,ze pomaga ludziom ? Że motywuje ludzi , do tego żeby widzieć coś niż tylko czubek własnego nosa ? Zastanów się nad tym i rozejrzyj wokoło. Nie pozdrawiam :)

16.01 o 23:42   1  |  Pokaż odpowiedzi

Tyska87

Ludzie uważacie że gdyby nie Owsiak to nikt inny nie pomógł by tym dzieciom? Traktujecie go jak jakiegoś bożyszcza..może mu jeszcze pomnik postawcie! Śmieszy mnie fakt ze każdy dużo gada, większość rzeczy jest usłyszana i powielana, ale k* nikt już nie potrafi siąść poczytać, dowiedzieć się samemu co to za człowiek i co robił. Stajecie murem za komuchem i zlodziejem! Taka jest prawda, a wy albo ja zobaczycie albo będziecie tkwić w tym Matrixie skazani na łaskę tych co mają władze i pieniądz.

16.01 o 10:41      5  |  9 Pokaż odpowiedzi

milibarcamili

ja nie rozumiem dlaczego on zrezygnował. ... moim zdaniem nie powinien. . czyni dobro i pomaga milionom ludzi od ponad dwóch dekad i zawsze był krytykowany i osmieszany a teraz się poddaje. ..Jurek nie rezygnuj to Twoje dziecię przecież jest! Staw czoła po raz kolejny i pokaż wszystkim im a przede wszystkim sobie ze jedna głupia sprawa to nie problem dla Ciebie i się nie poddasz.!

16.01 o 8:28      4  |  2

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię
Zszywka przypięta na tablicach:

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY