Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Wstydzę się być kobietą gdy...
ale_jak_to

ale_jak_to

Dodane 11.10 o 15:32
Obserwuj
Wstydzę się być kobietą gdy patrzę na dzisiejsze feministki... Kiedyś feminizm niósł ze sobą jakąś logiczną idee,starał się "wyrównać" obie płcie a teraz te kobiety nie wiedzą co ze sobą zrobić i próbują wywyższyć się ponad mężczyzn...  Nie czytają ustaw i się wypowiadają... Jestem kobietą i w Polsce nie czuje się źle i nie czuję się gorzej. Feminizm XXI w= hipokryzja.
I te śmieszne hasła...

Wstydzę się być kobietą gdy patrzę na dzisiejsze

feministki... Kiedyś feminizm niósł ze sobą jakąś logiczną idee,starał się "wyrównać" obie płcie a teraz te kobiety nie wiedzą co ze sobą zrobić i próbują wywyższyć się ponad mężczyzn... Nie czytają ustaw i się wypowiadają... Jestem kobietą i w Polsce nie czuje się źle i nie czuję się gorzej. Feminizm XXI w= hipokryzja.
I te śmieszne hasła...

Zgłoś naruszenie

nesik_aga

szkoda że feministki nie głoszą haseł by MATRIARCHAT w Polsce rządził...ale widać, ze feminizm poszedł za pragnieniami a nie za wiedzą i mądrością...feminizm dopuścił się tego że dźwigamy tyle samo a potem płaczemy bo nie można mieć dzieci. A zarobki niższe niż u mężczyzn. Inna sprawa ja to zawsze powtarzam FEMINIZM SIĘ KOŃCZY gdy dwie feministki muszą wnieść FORTEPIAN NA 4 piętro BRAWO panie...

 |  1 15.10 o 0:14  

Dooorotka

Hm mysle ze nie mozna tak generalizleac ze teraz to wszystkie feministki sa zle i glupie. Oczywiscie mowie sie o tych najbardziej kontrowersyjnych/glosnych, tak samo jest z Księżmi mowi sie o pedofilach a nie o tych co na codzien normalnie dzialaja :) Mysle ze w Polsce tez jest ogólnie bardzo roznie pojmowana "kobiecosc" przez nas same, to co dla jednej jest kwintesensja kobiecosci dla drugiej jest kompletnie glupie i bez sensu, jestesmy rozne bardzo i trzeba sie z tym pogodzic :)

3  |  11.10 o 18:44   Pokaż odpowiedzi

sartist20

Mi w ogole wstyd za Polaków co wymyślają coraz to nowsze,głupsze protesty.

2  |  11.10 o 16:39  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: