Wynajem statystów - kompleksowe usługi
ZszywkaPL

ZszywkaPL

Dodane 20.01 o 9:05
Obserwuj
180

Wynajem statystów - kompleksowe usługi

Branża filmowa nieustannie się w naszym kraju rozwija - nie ma co do tego wątpliwości. Nieodłączną częścią niemal każdego planu filmowego są statyści. Ich poszukiwania bardzo często spędzają sen z powiek osób pracujących przy danym projekcie filmowym - trzeba przecież umieścić ogłoszenia w różnych kanałach komunikacji, zorganizować casting, ustalić wszelkie niezbędne szczegóły… pracy jest mnóstwo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb tego rynku, dlatego oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu statystów. Agencja INFERNAL wyróżnia się na rynku z wielu powodów. Przede wszystkim oferujemy dostęp do setek statystów, z którymi stale współpracujemy, a więc są to zaufane osoby, które z pewnością sprostają wszelkim wymaganiom i oczekiwaniom reżysera czy scenarzystów. 

Jakich statystów mamy w bazie?

W naszej bazie znaleźć można statystów w różnym wieku. Są to ludzie pochodzący z różnych środowisk, charakteryzujący się różnorodnym wyglądem i znakami szczególnymi. W naszej bazie zapisane są osoby o różnorakiej barwie głosu, sylwetce czy sposobie poruszania się. Z tego powodu jesteśmy w stanie zapewnić pomoc na każdym planie filmowym wymagającym mniejszej lub większej grupy statystów.

Na jakich planach filmowych działamy? Jesteśmy pod tym względem w pełni uniwersalni, ponieważ współpracowaliśmy już przy setkach projektów. Mowa zarówno o wysokobudżetowych kinowych hitach, jak i znacznie bardziej kameralnych produkcjach. Niezależnie zatem czy mowa o epickim kinie wojennym, czy na przykład niszowej artystycznej produkcji, jesteśmy do pełnej dyspozycji. 

Różnorodność w branży filmowej naszą siłą

Nasza siła tkwi w różnorodności i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ją wykorzystywać przy różnorakich współpracach. Mamy w zanadrzu zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w branży filmowej, jak i doświadczonych statystów, których już wielokrotnie można było podziwiać w kinach i na ekranach telewizorów.

Programy telewizyjne, seriale, filmy, a także reklamy to tylko niektóre obszary, w których mamy doświadczenie. Jesteśmy w stanie w stosunkowo krótkim czasie dostarczyć nawet największe liczby statystów na każdy plan filmowy, na którym potrzebna jest ich pomoc.

Skorzystaj z usług profesjonalnej agnecji

Dlaczego skorzystanie z usług profesjonalnej agencji statystów jest warte uwagi? Przede wszystkim dzięki temu nie muszą Państwo angażować się w organiczne poszukiwanie aktorów - jak już wspomnieliśmy, wiąże się to niekiedy z ogromnym wysiłkiem i poświęconym czasem. Przeprowadzanie castingów, kiedy terminy gonią, a plan jest gotowy, jest zdecydowanie mało komfortowe i może okazać się zgubne. Z tego względu zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. 

Dzięki nam nie będą musieli Państwo samodzielnie zajmować się pozyskiwaniem niepewnych statystów. Wszystkim, począwszy od castingu, poprzez wybranie odpowiednich osób, aż po dostarczenie ich w określonym dniu na plan, zajmujemy się my. 

Szeroki wybór, sprawna współpraca

Gwarantujemy szeroki wybór statystów oraz pomoc w dobraniu odpowiednich postaci do Państwa realizacji - filmu, reklamy czy jeszcze innego projektu.  

Poza statystami dysponujemy również bazą zawodowych tancerzy specjalizujących się w różnych stylach, którzy doskonale sprawdzą się zarówno w reklamach, jak i produkcjach filmowych ze scenami tanecznymi właśnie. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Warto współpracować z agencją INFERNAL, ponieważ charakteryzuje nas należyty profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Możemy pochwalić się również solidnym doświadczeniem na rynku filmowym i reklamowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom i wymaganiom.

W bardzo krótkim czasie zbierzemy statystów i dostarczymy ich na plan filmowy, dzięki czemu nie będą musieli Państwo martwić się pozyskiwaniem przeprowadzaniem castingów na własną rękę. Oszczędza to mnóstwo czasu, wysiłku, a pośrednio również pieniędzy. Już teraz zachęcamy do zgłoszenia się do nas i określenia swoich potrzeb. Mają Państwo do czynienia z profesjonalistami w swojej branży, dlatego zadowolenie ze współpracy jest więcej niż pewne. 

Artykuł sponsorowany

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Przypięte na:

Ludzie

Wynajem statystów - kompleksowe usługi Jaki styl na #backtoschool ? ... Paryż ... Nie do poznania:O
Jak Wam się podoba Christina w takim wydaniu?:) :):) <3<3 <3<3<3 mothers power Przepiękne zdjęcie:) ❤❤❤ Piękna kobieta Piegi dodają uroku Przepiękna <3 Mama i córka <3 <3 <3 <3 Ale szłodkie *. * <3 <3 <3 Uśmiech to podstawa:) To się nazywa prawdziwa miłość:) Drogie Panie, pamiętacie dziś o swoich mężczyznach? ;) Jakie macie plany na Walentynki:? ;-) Poznajecie:)? Podobieństwo jest ogromne. coś ma w sobie.... chyba nie najlepsze miejsce na wypoczynek=)