Więcej zszywek z tablicy

Dla dorosłych

Z ebooka "Seksualny kl...

Więcej zszywek ze źródła

www.ebooki24.org

Książka "4 wymiary uzd... Książka "Nie jesteś sk... Książka "Miej wyje**ne... Książka Marcina Iwucia &quo... Książka "Błękitny umys... Książka "Trening mózgu... Książka "Analiza techn... Książka "Uwierz w sieb... Książka "Znajdź swoje ...
ebooki

ebooki

Dodane 12.02 o 10:26 z

www.ebooki24.org

Obserwuj

Z ebooka "Seksualny klucz do kobiecych emocji"

dowiesz się jak wzbudzić w kobiecie pożądanie wykorzystując strukturę kobiecej psychiki.

"Jest to książka o tym, jak można kobietę w dosłownie kilka minut podniecić i sprawić, byś stał się dla niej atrakcyjny."

"Seksualny klucz do kobiecych emocji" nie jest książką na temat randek. Nie chodzi w niej o to, jak mógłbyś się stać milszym, bardziej troskliwym, wrażliwszym facetem. Nie znajdziesz tu dokładnych instrukcji na temat, ile dni powinieneś odczekać, zanim do niej znowu zadzwonisz, albo jakiej wody kolońskiej powinieneś używać.

Jeśli jesteś tego rodzaju człowiekiem, że pragniesz tego rodzaju instrukcji – nie ma problemu, pociesz się, że jest ich naprawdę sporo. Tyle że po prostu ta książka nie jest przeznaczona dla tego rodzaju ludzi. Jeśli natomiast pragniesz nauczyć się praktycznych, szybkich i skutecznych technik wywołujących w kobietach fizyczne i emocjonalne podniecenie... Wtedy zgoda, w takim przypadku ta książka jest dla Ciebie.

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: