milibarcamili

milibarcamili

Dodane 21.09 o 18:41
Obserwuj
Zdrowie!Praca do mety polega na nadaniu kierunku Twojemu życiu, określeniu, skąd pochodzisz, dokąd chcesz się udać oraz kamieni milowych, które należy spotkać po drodze. Praca do mety polega na ustaleniu źródła i przeznaczenia w twoim życiu, ale o losie, który sam wybierasz, nie decydują inni. Praca na rzecz celów jest ważna, ponieważ pozwala ustalić priorytety wśród wszystkich zadań i skupić się na tych, które zapewniają prawdziwą wartość w życiu. Praca do mety oznacza posiadanie planu działania, a nie działanie z powodu bezwładności i rutyny. Ponadto może to wpłynąć na to, czy chcesz dostać rzeczy, które chcesz dla siebie i swojej rodziny. Praca bez celów jest jak zagubienie człowieka na pustyni sprawia, że ​​wędrujemy w kółko, nawet jeśli myślimy, że idziemy w linii prostej. Bez jasno określonego celu będziesz zagubiony, zdezorientowany i beznadziejny.Kiedy twoja wizja jest wyraźnie ustawiona na odległym celu, z punktami pośrednimi jako przewodnikami, podążasz prostą ścieżką do celu. To jest wartość pracy do mety. Wszystko, co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, wizualizować i szczerze pragnąc, może być nasze, jeśli planujemy i pracujemy, aby je osiągnąć poprzez wyznaczanie celów. Każdy z nas ma kreatywność, oryginalność i prawdziwy geniusz, jeśli odważymy się ich użyć.Nie bój się a jeśli się boisz, zrób to ze strachem :)

Zdrowie!

Praca do mety polega na nadaniu kierunku Twojemu życiu, określeniu, skąd pochodzisz, dokąd chcesz się udać oraz kamieni milowych, które należy spotkać po drodze. Praca do mety polega na ustaleniu źródła i przeznaczenia w twoim życiu, ale o losie, który sam wybierasz, nie decydują inni. Praca na rzecz celów jest ważna, ponieważ pozwala ustalić priorytety wśród wszystkich zadań i skupić się na tych, które zapewniają prawdziwą wartość w życiu. Praca do mety oznacza posiadanie planu działania, a nie działanie z powodu bezwładności i rutyny. Ponadto może to wpłynąć na to, czy chcesz dostać rzeczy, które chcesz dla siebie i swojej rodziny. Praca bez celów jest jak zagubienie człowieka na pustyni sprawia, że ​​wędrujemy w kółko, nawet jeśli myślimy, że idziemy w linii prostej. Bez jasno określonego celu będziesz zagubiony, zdezorientowany i beznadziejny.Kiedy twoja wizja jest wyraźnie ustawiona na odległym celu, z punktami pośrednimi jako przewodnikami, podążasz prostą ścieżką do celu. To jest wartość pracy do mety. Wszystko, co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, wizualizować i szczerze pragnąc, może być nasze, jeśli planujemy i pracujemy, aby je osiągnąć poprzez wyznaczanie celów. Każdy z nas ma kreatywność, oryginalność i prawdziwy geniusz, jeśli odważymy się ich użyć.Nie bój się a jeśli się boisz, zrób to ze strachem :)

Polubili: Hellas26
Zszywka przypięta także na tablicach:
Pomysły
Zgłoś naruszenie

kkaylie

oj chciałabym tak....

 |  22.09 o 21:48  

Hellas26

Nigdy nie pracuję do weekendu . Pamiętam czas gdy nie było soboty i niedzieli wolnej . Żyję i króluję dzisiaj z możliwością jak najmniej pracować i mam gdzieś jakieś imperium . Nie odbieraj tego jako atak bo nawet nie mam ochoty na rozmowę jeśli chodzi o pracę . Czerpię obecnie życie garściami nie znając dnia , godziny mojego końca.Przepracowałam podwójne życie i wystarczy . Obecnie minimalizm by żyć i jest ok.

2  |  22.09 o 1:38   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: