eleonor

eleonor

Dodane 12.12 o 12:58
Obserwuj
Złość, zawiść i zazdrość - tak  polska prawica reaguje na Nobla Tokarczuk.
Jak można jej nie gratulować, a przeciwnie – szczycić się własnym nieuctwem i brakiem gustu, prześcigając w wyliczeniach, ilu książek noblistki się nie przeczytało… To, co wyprawiają prawicowe  elity polityczne i dziennikarskie wokół Nobla dla Olgi Tokarczuk, pokazuje, że złość, zawiść, małość i miałkość są nie tylko ich siłą napędową, ale wręcz tlenem i krwiobiegiem – nie mogąc nikogo oczernić, umniejszyć, nie mając na kogo napluć swoimi słowami, zapewne by umarli.

Złość, zawiść i zazdrość - tak polska prawica

reaguje na Nobla Tokarczuk.
Jak można jej nie gratulować, a przeciwnie – szczycić się własnym nieuctwem i brakiem gustu, prześcigając w wyliczeniach, ilu książek noblistki się nie przeczytało… To, co wyprawiają prawicowe elity polityczne i dziennikarskie wokół Nobla dla Olgi Tokarczuk, pokazuje, że złość, zawiść, małość i miałkość są nie tylko ich siłą napędową, ale wręcz tlenem i krwiobiegiem – nie mogąc nikogo oczernić, umniejszyć, nie mając na kogo napluć swoimi słowami, zapewne by umarli.

Zgłoś naruszenie

madilyn_245

Złość, zawiść i zazdrość to bije z Twoich wpisów tutaj na zszywce. Bardzo szybko pakujesz wszystkich do jednego wora. To, że jakiś typek z PIS powiedział, że nie zamierza czytać książek Tokarczuk, nie oznacza, że cały rząd jest przeciwko niej. Co za nielogika. Z tego co pamiętam to prezydent bardzo gratulował pani Oldze. Ile osób tyle zdań. Nie szufladkuj ludzi tak szybko.

19.01 o 19:24       | 

, aby dodać komentarz.

Polubili Lubię

Użytkownicy także przypinają:

ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY