Więcej zszywek ze źródła

kobieta.onet.pl

Nie tylko Classic Blue. Te ... ... Błedy... Manicure i pedicure jak z s... Co robić, by schudnąć, ale ... PRANIE ... Niesamowity dom urzadzony w... Jak zrobić cudowną bombkę z...

Zupowa dieta jest krótkotrwałą kuracją odchudzającą,

której trwanie nie powinno przekraczać siedmiu dni. Podstawowym składnikiem zupy jest zazwyczaj kapusta głowiasta. Posiłek ten można spożywać bez ograniczeń, i jak twierdzą osoby stosujące tą dietę, im więcej je się zupy tym szybciej traci się na wadze.

Odchudzanie na bazie zupy ma jednak też swoje minusy i lekarze oraz dietetycy przestrzegają przed jej nadużywaniem. Główną wadą tego posiłku jest bowiem bardzo niska ilość protein, a także nadwyżka zawartości sodu.

"Osoba rozpoczynająca odchudzanie na samej zupie powinna pamiętać, że choć efekty tej diety są widoczne bardzo szybko i przychodzą stosunkowo łatwo, to jednak konsekwencje jej stosowania mogą być później bolączką. Po zakończeniu bowiem tej kuracji bardzo trudno jest utrzymać wagę, a utraconych kilogramów z czasem przybywa" - przestrzega lizboński lekarz Miguel Rego.

Zszywka przypięta także na tablicach:
Zupy Na pyszny obiadek diety Zupy *-* +2 innych
Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: