4mybody

Pasjonatka sportu i zdrowego odżywiania. Wiem co jeść aby czuć się doskonale. W wolnym czasie regeneruję się a codziennie zarażam pozytywnym nastawieniem do życia.
4mybody
Moje tablice obserwuje 54 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Radom
Szaleństwo i bezmyślność już widać. Już się zaczyna. Zbliża się święto.  Święto zmarłych. Taki smutny i nostalgiczny dzień. A ludzie już zaczynają. Komercja na każdym kroku, korki i przepychanki. Wyścig, tu ładniejsze a tu  pięć groszy tańsze. Aby uniknąć takiego zamieszania i tłumów niektórzy przygotowania i zakupy rozpoczęli nieco wcześniej. I tu się zaczyna historia o głupiej babie. DUŻY BRZUSZEK ALBO PIERSI? CZYLI JAK SIĘ NIE UBIERAĆ, TRIKI MODOWE WG EMILII WRÓBEL.

Co zakładać a czego unikać – jeśli mamy duży brzuszek?
Panie, które są posiadaczkami takiej figury, uważają, że szczególnie trudno wydobyć z niej kobiecość. Przedstawicielką takiej figury jest znana Magda Gessler. Wbrew pozorom, typ sylwetki „jabłko” ma wiele pozytywnych atrybutów. Cechą charakterystyczną jest: duży lub średni biust, talia i brzuch z tendencją do gromadzenia tkanki tłuszczowej, biodra są natomiast dość wąskie, pośladki małe, płaska pupa, nogi szczupłe i kształtne. Aby zrównoważyć proporcje sylwetki musimy: zmniejszyć optycznie brzuch, wyeksponować nogi i wydobyć talię...... Za mną wywiady z licencjonowanymi instruktorami i trenerami. To była potężna dawki wiedzy i motywacji. A przede mną i Tobą wywiad bardzo osobisty. Z Patrycją, która jest w tej drugiej części sali. Ćwiczy, czyta i motywuje. Obserwuje Ją ponad 5 tysięcy osób na instagramie. Skromna i wrażliwa. Do tego inteligentna i piękna. Patrycja Malik. Zazwyczaj leży ze mną w pościeli. Na kocu i z głową na poduszce, oczywiście nie mojej. Tym razem, położył się na dywanie. Zasnął. Do pokoju wkroczyła kolejna dwójka samców, bo horror zachęcał. Senior rodu usiadł na drugiej kanapie a największy koci cwaniak zrobił coś, co nas zaskoczyło. TO BĘDZIE SMUTNA HISTORIA, ALE Z HAPPY AND-EM…

To będzie smutna historia, ale z happy and-em… czy już mogę tak powiedzieć, Panie Doktorze? To był dla mnie ciężki tydzień. Schudłam ponad cztery kilo i wszystkie spodnie bezwiednie zsuwają mi się z tyłka. Zniknęły moje seksowne kształty, spodnie rozmiar 42 funkiel nówka – idą w zupełną odstawkę. Miały być i w sumie były luźne, w 36 też się upchałam, ale wyglądałam jak parówka berlinka – pozostałości po crossficie. Utrata wagi i cm, podkrążone oczy i rozkojarzenie to tylko konsekwencje tego co się działo w naszym życiu.