Adzik_tworzy

Szycie DIY, plecionki, malowanie ubrań, przerabianie ubrań... pełen serwis usług kreatywnych, instrukcji krok po kroku i porad o tworzeniu! :) Prowadzę bloga, na którym pokazuję swoje dzieła - http://adzik-tworzy.pl
Adzik_tworzy
Moje tablice obserwuje 613 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Poznań
Psst! Komuś nieco inspiracji na przerabianie ubrań oraz kreatywny recykling? :)

Wystarczy KLIknąć w zdjęcie lub zajrzeć na blog Adzik-tworzy.pl, by podłapać pomysły na przerabianie. Mój rudy pomocnik i asystent do spraw kreatywnych projektów. :)
Zdjęcie co prawda sprzed dwóch lat, ale obecnie koci łobuz nadal lubi wtykać swoje cztery łapki w moje projekty DIY. :D Co nieco zza kulis powstawania włochatego kombinezonu-dzika, który dla siebie uszyłam. Mordkę musiałam jednak nieco podmalować farbami akrylowymi + przy okazji powstawały inne malowane ręcznie projekty. :)

Więcej o projektach handmade i pomysłach DIY po KLIKnięciu w zdjęcie oraz na blogu Adzik-tworzy.pl A, kuku! Z tej strony kreatywny dzik, czyli Adzik tworzy. :) I do tego kombinezon-zwierzak, który własnoręcznie dla siebie uszyłam.

Jak powstawało dzikie kigurumi? Skąd wziął się pomysł właśnie na dzika?
Więcej po KLIKnięciu w zdjęcie i na blogu DIY Adzik-tworzy.pl :)

PS To własnie przez takie śmiechowe projekty zapominam ile na serio mam lat. ;D Przerobiona bluzka z sh - ręcznie namalowałam sobie swoje blogowe logo :)

Więcej pomysłów na przerabianie ubrań i DIY dla każdego na Adzik-tworzy.pl
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY