Adzik_tworzy

Szycie DIY, plecionki, malowanie ubrań, przerabianie ubrań... pełen serwis usług kreatywnych, instrukcji krok po kroku i porad o tworzeniu! :) Prowadzę bloga, na którym pokazuję swoje dzieła - http://adzik-tworzy.pl
Adzik_tworzy
Moje tablice obserwuje 630 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Poznań
"Wina" to polski kryminał, który wciąga na cały wieczór! :) Wartka akcja, nie do końca przewidywalny ciąg wydarzeń, a na deser zapowiedź kolejnej części (jak taka wisienka na torcie ;).

Zapraszam do siebie na recenzję BookTour z "Winą" P.Wójcika - blog Adzik-tworzy.pl
A jeśli chcecie wziąć udział w akcji i przeczytać książkę - na koniec recenzji znajdziecie info co i jak. :) 
Miłego dnia! Pomysł na dekoracyjną doniczkę w niskiej cenie? Najlepiej złapać za plastikowe opakowania po żywności, wyszperać farby i pędzle, a następnie zmalować upcyklingową doniczkę np. w formie wielkiej truskawki! :D

Instrukcje oraz zdjęcia przed&po przeróbce zobaczysz na blogu DIY - Adzik-tworzy.pl :) Jak przemienić bluzki z długim rękawem na lato? Z czego uszyć najlepsze bikini na miarę? Jak wykorzystać resztki materiałów w szyciu projektów dla dzieciaczków?

Odpowiedzi na te pytania - oraz pomysły na przerabianie ubrań - znajdziecie w najnowszym podsumowaniu Akcji Reperacji na blogu Adzik-tworzy.pl :) Jak przerobić sukienkę w nielubianym kolorze, w babcinym stylu?

Tym razem zrobiłam starą-nową kreację na lato z pomocą barwników do tkanin. :)

Instrukcji na przerobienie i farbowanie sukienki znajdziecie po KLIKnięciu w zdjęcie oraz na blogu DIY Adzik-tworzy.pl Jak namalować własnoręcznie łapacz snów na ubraniu? 
Złap za farby (lub markery) do tkanin i sprawdź instrukcje!

KLIKnij w zdjęcie lub zajrzyj na blog DIY Adzik-tworzy.pl