Agalolxdd

Agalolxdd
Moje tablice obserwuje 13 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Brak jeszcze zszywek.
CziKiTaa
Polska Obserwuj

Zszywek: 815 · Obserwują ją: 905

Ostatnio dodane:

Serafina musi w końcu spojrzeć prawdzie w oczy i stawić czoła wrogi. Musi się do tej walki przygotować – zbiera więc sojuszników i sabotuje wroga. Jej przyjaciółki-syreny nie mogą jej pomóc, gdyż same walczą z ogromnymi problemami – Ling została schwytana i uwięziona przez Rafe, po spotkaniu z Astrid Becca odkrywa pewien mroczny sekret, a Ave musi się ukrywać, bo ścigają ją jeźdźcy śmierci. Również Mahdiemu coraz trudniej skrywać przed Lucią swoje prawdziwe uczucia. Wie jednak, że gdy rodzina Volnero pozna prawdę, Sera straci wszystko. Polityczne intrygi, niebezpieczne związki, mroczne tajemnice zaleją karty tej księgi niczym mroczna fala… Do czasu, gdy poznał świat nieumarłych i innych tajemniczych istot.Do czasu, gdy został asystentem wampira.
Do czasu, gdy nauczył się pić ludzką krew.Teraz odkrywa najmroczniejsze tajemnice wampirów. Czy istnieją stworzenia jeszcze groźniejsze i bardziej krwiożercze niż wampiry?Czy uda się dopaść szalonego zabójcę? Zaczyna się polowanie. Wystarczy jeden błąd, a wszyscy zginą w tunelach krwi... Darren Shan jest zwykłym nastolatkiem... Dopóki nie dostaje biletu na spektakl Cyrku Odmieńców. Dopóki nie poznaje Madame Okty. Dopóki nie staje twarzą w twarz ze stworzeniami nocy.
Został wciągnięty w mroczny świat nieumarłych i innych odmieńców. Teraz przyzwyczaja się do roli asystenta wampira, a zarazem próbuje się wyrzec jedynej rzeczy, która utrzymuje go przy życiu - ludzkiej krwi. Lecz makabryczne wydarzenia mogą to wszystko zmienić... Darren Shan jest zwykłym nastolatkiem... Dopóki nie dostaje biletu na spektakl Cyrku Odmieńców. Dopóki nie poznaje Madame Okty. Dopóki nie staje twarzą w twarz ze stworzeniami nocy.
Potem nic już nie jest takie samo...
Aby ratować życie przyjaciela, Warren musi zawrzeć układ z wampirem. Musi dać pogrzebać się żywcem i porzucić swoje dotychczasowe życie. Jako półwampir musi wyruszyć w drogę z Cyrkiem Odmieńców.
misia098
Stalowa Wola Obserwuj

Zszywek: 128 · Obserwują ją: 367

Ostatnio dodane:

Typowy facet :'D Puchaty piórnik z oczami kota =^.^= i ma jeszcze taki ogonek *^* 
Ten jest akurat granatowy, ale był też czarny z zielonymi oczami To uczucie, kiedy w życiu znajdziesz kogoś kto jest tak samo nienormalny jak Ty i jeszcze Cię za to kocha ♡ Nikt nie chce być sam
Ekri16
Zamość Obserwuj

Zszywek: 2102 · Obserwują ją: 7060

Ostatnio dodane:

If you are sad Please look at this. ;* ... ... ;)..
KML003
Sławno Obserwuj

Zszywek: 1106 · Obserwują ją: 6445

Ostatnio dodane:

oh. XDDDDDD fajna bluzka bądź kim zechcesz