Alisiia

Jestem ciekawa życia, wrażliwa, młoda. Poszukuje swojego miejsca na świecie. Właściwie od zawsze kształtuje swój światopogląd i idee. Uważam, że na świecie trudno o coś stałego, dlatego cieszę się drobnymi rzeczami, które mają miejsce tu i teraz.
Alisiia
Moje tablice obserwuje 386 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Jelenia Góra
*,* Kotleciki z cukinii i kaszy... Quantico (2015-)

Grupa rekrutów przechodzi szkolenie w bazie FBI. Jeden z nich jest odpowiedzialny za największy zamach terrorystyczny na terenie Stanów Zjednoczonych po 11 września. „Istnieje trzynaście powodów śmierci twojej przyjaciółki. Ty jesteś jednym z nich”.
Clay Jensen wraca do domu ze szkoły i na przed drzwiami znajduje dziwną paczkę. W środku jest kilka taśm magnetofonowych nagranych przez Hannah, koleżankę z klasy, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. Dziewczyna wyjaśnia, że istnieje trzynaście powodów, dla których zdecydowała się odebrać sobie życie. Clay jest jednym z nich i jeśli wysłucha nagrania, dowie się dlaczego. Chłopak przez całą noc kluczy po mieście, a za przewodnika służy mu głos Hannah. Staje się świadkiem jej bólu i osamotnienia, a przy okazji poznaje prawdę o sobie i otaczających go ludziach, której nigdy nie chciał stawić czoła. Z przeraźliwa jasnością dociera do niego, że nie da się cofnąć przeszłości, podobnie jak nie da się powstrzymać przyszłości… Róż do policzków Kobo kolor 203 MARSALA cena ok 15zł. Kolor intensywny, długo się utrzymuje, produkt wydajny - nie trzeba wiele nakładać, żeby był widoczny na twarzy ale ma bardzo duży minus jakim jest kruszenie się. Nawet nie wiem kiedy pokruszył się cały w kosmetyczce, a z cieniami czy wcześniejszym różem nie miałam nigdy takiego problemu, w sumie to mój pierwszy kosmetyk, z którym coś takiego się stało, ale no cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz ;p  Ze względu na kruszenie nie nadaje się na wyjazdy, polecam tylko i wyłącznie do użytku domowego, z uwzględnieniem przechowywania w bezpiecznym miejscu żeby nie narażać produktu na wstrząsy i upadki.

0

24

*,*

1

168

Kotleciki z cukinii i kaszy...

misti102
misti102 nooo, w końcu mądry posiłek, a nie jakieś makarony z majonezem i serem !

2

3

„Istnieje trzynaście powodów śmierci twojej prz...

MatthewJackEdward
MatthewJackEdward Ma ktos moze pełny PDF ?
ineskai
ineskai Serial oglądałam, genialne.

3

2

Essence, Lash & Brow Gel Mascara (Żel do br...

WhiteDream
WhiteDream Drogi?
ajak91
ajak91 9zł w natura :)
Alisiia
Alisiia jedyny minus przy użytkowaniu, że ciężko końcówkę zużyć bo osiada na ściankach i trzeba nieźle ma...

8

0

Czy korzystał ktoś z programu? I mógłby poinfor...

misiek27
misiek27 Dokładnie tak jest dziewczyny a po drugie jaki sens płacenia tyle kasy skoro można samemu schudną...

7

0

O papilotach na zszywce pusto! a ja wczoraj zak...

Life_insurgent28
Life_insurgent28 ja zawsze kręcę włosy na... ołówek i prostownicę
miniesmi
miniesmi Ja papiloty robie z gazety i nakładam na suche wlosy spryskane wodą, a rano jeszcze lakier i zaws...

2

0

Prezent od siostry i jej chłopaka. Chyba im się...

Beciarr
Beciarr Boski ten kubek :) z jakiego jest sklepu ?