AnnaGodziowska

AnnaGodziowska
Moje tablice obserwuje 149 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Ożarów
*** ./... ... czyż nie jest przytulnie?  :) ...
Esther19
Łódź Obserwuj

Zszywek: 762 · Obserwują ją: 1938

Ostatnio dodane:

Dla ciebie wszystko (2014)

Dawson i Amanda byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia. Ten niezręczny moment(2014)

Prędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopotliwe pytanie "I co dalej?". Potem jest już tylko gorzej – tak przynajmniej myślą Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) i Mikey (Michael B. Jordan) – trzech kumpli, którzy na własnej skórze przekonali się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikeyego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały, a Daniela przeraża wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt: będą imprezować i podrywać laski, ale żaden z nich nie zaangażuje się na poważnie. Czy uda im się wytrwać? Poradnik pozytywnego myślenia (2012)

Pat (Bradley Cooper), wbrew zaleceniom lekarzy, opuszcza szpital psychiatryczny i wraca do domu. Zamierza wrócić do swojej żony Nikki, która kilka miesięcy wcześniej zdradziła go, doprowadzając do załamania nerwowego. Nie jest to łatwe, ponieważ mężczyzna ma sądowy zakaz zbliżania się do kobiety. Poznana przypadkowo Tiffany (Jennifer Lawrence), która niedawno straciła męża, obiecuje mu pomóc w dotarciu do Nikki. Bestia (2011)

Nowa wersja "Pięknej i Bestii", która dzieje się na współczesnym Manhattanie. Bogaty i pyszny nastolatek na randce potwornie obchodzi się z dziewczyną, zostaje przez to przeklęty i zamieniony w koszmarną kreaturę. Z tej powłoki może się wyrwać jedynie gdy znajdzie prawdziwą miłość. Wtedy właśnie się zakochuje w pięknej dziewczynie.
Adella23
Łomża Obserwuj

Zszywek: 4011 · Obserwują ją: 4152

Ostatnio dodane:

#lazienka #elegancja #biała #sukienka #choinka #święta #dom #podwórko
kuster
asdasdasd Obserwuj

Zszywek: 18 · Obserwują go: 4254

Ostatnio dodane:

asdasd asdasdasd Wam też ? <3 :))
qqdaga
qqq Obserwuj

Zszywek: 14747 · Obserwują ją: 19813

Ostatnio dodane:

"kulkowa" choinka :) qqq qqq qqq