AthleVibes

Damskie legginsy dla każdej SuperWoman:) Unikatowy design, najwyższa jakość – legginsy na co dzień i na trening. Sprawdź na www.athlevibes.pl :)
AthleVibes
Moje tablice obserwuje 7 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Częstochowa
Wierzymy, że codzienność to baza do tworzenia niezwykłych rzeczy, dlatego pomagamy Ci w osiąganiu codziennych szczytów – tych dużych i tych małych. 

Pokaż światu swoją osobowość. Właściwy moment to TERAZ.

Bądź bohaterką. Bądź sobą. Codziennie. Zmotywuj się z AthleVibes! Leginsy Soft Touch to prosty fason, o sprawdzonym kroju. Szeroki i wysoki stan gwarantuje pewność nawet podczas najbardziej wymagającego treningu, a miękko otulający ciało materiał sprawia wrażenie drugiej skóry. Pokochasz je za nieprześwitujący materiał, który nie zdradza Twojej bielizny, właściwą wentylację i ukrytą w pasie kieszeń, która zmieści telefon. Unikatowy nadruk na legginsach Stripes sprawia, że leginsy zyskują nowoczesny wygląd i pięknie uzupełniają codzienne stylizacje – są niezastąpionym sprzymierzeńcem w domowych aktywnościach i zakupach. Polubisz je za nieograniczoną i niczym nieskrępowaną wolność ruchów. Kawa dodaje energii i pobudza, ale czy wiecie, że już nawet po krótkim i intensywnym wysiłku możecie osiągnąć bardzo podobne rezultaty, które utrzymują się znacznie dłużej niż po wypiciu kawy.