CarmellArtHandMade

Z zamiłowania sportsmenka, dietetyczka (i z zawodu oczywiście) no i...artystka (o ile można tak samą siebie nazywać ;)). Uwielbiam podróże, maluję obrazy kocham muzykę i sztukę..
CarmellArtHandMade
Moje tablice obserwuje 35 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Katowice
Ah... :) PLANK- alternatywa dla tradycyjnych brzuszków :D !
PLANK (inaczej deska) - to ćwiczenie, najczęściej wykonywane w pozycji pompki, podczas którego napinamy mięśnie ale nimi nie ruszamy. Z pozoru jest to bardzo proste oraz nudne ćwiczenie, jednakże daje niesamowite rezultaty. Deska angażuje najgłębsze mięśnie brzucha (skośne i poprzeczne) oraz rzeźbi mięśnie ramion, kręgosłupa i pośladków. Ćwiczenie to jest alternatywą dla standardowych brzuszków, które jedynie angażują mięśnie zewnętrzne brzucha. Plank w przeciwieństwie do tradycyjnych brzuszków nie obciąża kręgosłupa. Jadłospis układany przez dietetyka :)Zaciekawionych zapraszam na priv ;) Chcesz mieć kaloryfer ;) ?? NIE KATUJ SIĘ BRZUSZKAMI !! Na prawdę ! 
Nie katuj się tysiącem powtórzeń w nadziei, że schudniesz. Tu bardziej liczy się precyzja wykonania ćwiczenia, niż ilość. Tego typu ćwiczenia pomogą wyrzeźbić mięśnie. Natomiast do ich odsłonięcia potrzebna jest redukcja tkanki tłuszczowej, co osiągnąć można dzięki ćwiczeniom cardio i aerobowym.
Morał ? Dalej dziewczyny :D !!! BIERZEMY W DŁONIE SKAKANKI, ZAKŁADAMY ROLKI LUB BUTY DO JOGGINGU I WYRUSZAMY PO NASZE WYMARZONE BRZUSZKI :D Otóż to :) COKOLWIEK ROBISZ - PAMIĘTAJ !!!