Enylomenylo

Enylomenylo
Moje tablice obserwuje 16 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Naruto Uzumaki to z pozoru zwykły chłopak, którego marzeniem jest być Hokage - przywódcą wioski, a zarazem wielkim mistrzem shinobi, czyli ninja. Jednak kryje w sobie tajemnicę, o której nawet on sam nic nie wie. Jeśli chcecie poznać co to za tajemnica oraz towarzyszyć Naruto w jego trudnej drodze do zostania Hokage kupcie i dajcie się wciągnąć do magicznego świata ninją!
 Dodatkowo dorzucam oryginalną gazetę JUPM! prosto z Japonii :) Heine, Naoto, Badou i Mihai nieustanie biorą udział w morderczej pogoni. Tam, gdzie ciemność wypełniona jest mrocznymi pragnieniami, bezpańskie psy próbują przetrwać za pomocą swoich kłów... Manga Hideakiego Sorachiego. Akcja rozgrywa się w "kraju samurajów" wzorowanym na Japonii z okresu Edo, dwadzieścia lat po przybyciu na Ziemię kosmitów, zwanych Amanto, którzy ustanowili na Ziemi protektorat oraz zakazali walki na miecze, przez co zdegradowali siłę i znaczenie samurajów . Głównym bohaterem jest Gintoki Sakata samuraj, który pracuje jako najemnik wraz ze swoimi przyjaciółmi – Shinpachim Shimurą oraz Kagurą.
*opis pochodzi z wikipedii
Jest to 45 tom tej mangi, jest ona w języku japońskim :3 Pewnego dnia spokojne życie "Beznadziejnego Tsuny" zostaje przerwane przez przybycie dziecka, które podaje się za członka mafii. Reborn, bo tak mu na imię, oznajmia Tsunie, że jest 10 Szefem mafii Vongola, a on zostanie jego korepetytorem . Z pomocą przyjaciół i magicznych przedmiotów jest prawdopodobne, że mu się uda. 
Tom 42 jest ostatnim tomem serii. Manga w języku japońskim. Demony zamierzają zniszczyć świat. Jedynym sposobem, by je powstrzymać jest 'zamknięcie' potworów w człowieku. Shion, pochodząca z Kraju Demonów posiadła tę umiejętność. Potrafi także ożywiać demony i przewidywać śmierć ludzi. Pewnego dnia dziewczyna przewiduje śmierć Naruto, który postanawia nie poddać się i rozpoczyna walkę o swoje życie. 
*opis pochodzi ze strony filmweb
Manga jest w języku francuskim!