Fantasmagorie123

Fantasmagorie123
Moje tablice obserwuje 48 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Włosy *.* Ładne :) ,,, Ciekawy :) Uwielbiam góry *.*
noxnails
Łódź Obserwuj

Zszywek: 515 · Obserwują ją: 436

Ostatnio dodane:

Karnawał to czas gorących tańców i pocałunków, dlatego dzisiaj mamy dla Was połączenie Kubańskiej Rumby z Venetian Kiss! Jak Wam się podobają w tej konfiguracji? Jeszcze do godziny 23:59 z kodem #naszazimazla kupicie wszystkie bazy, topy i lakiery hybrydowe naszej marki aż 20% taniej! Niektóre kolory swoje piękno ukazują w połączeniu z kontrastującymi barwami, i tak właśnie jest w przypadku Angel's Touch! Pamiętajcie też, że z kodem #naszazimazla kupicie wszystkie bazy, topy i lakiery hybrydowe aż 20% taniej! Dzisiaj mamy dla Was połączenie Jagodowego Musu i Galaktycznej Syrenki, a z kodem #naszazimazla kupicie wszystkie bazy, topy i lakiery hybrydowe aż 20% taniej! Korzystajcie!
MoznaPrzeczytac
MoznaPrzeczytac.pl Obserwuj

Zszywek: 2731 · Obserwują ją: 3447

Ostatnio dodane:

Przeczytałam „Słoneczną stronę księżyca” jednym tchem i cały czas się uśmiecham na wspomnienie tej książki. Dawno nie czytałam nic tak pogodnego i poprawiającego nastrój.
Autorka opowiada o życiu zwyczajnej dziewczynki, dziewczyny, później dorosłej kobiety. Na każdym etapie życia w życia są piękne chwile, pełne radości, przyjemności, szaleństwa, równolegle ze smutkiem, bólem, cierpieniem, czy śmiercią i tylko od nas zależy, jakie wnioski wyciągniemy z niepowodzeń i przeciwieństw losu, czy potrafimy odnaleźć się wśród zawirowań życia i otaczającego świata. Bohaterka powieści od małego umiała chłonąć życia pełnymi haustami... Przy lekturze tej książki towarzyszyło mi dziwne uczucie. Z jednej strony wydaje się, że nie ma się do czego przyczepić: Autorka ma bardzo sprawne pióro, jest troszkę suspensu, akcja toczy się żwawo, pojawia się nawet ciekawość, do czego to zaprowadzi. Ale z drugiej strony czegoś mi brakowało. Mam wrażenie, że spokojnie można tę historię zekranizować i wyjdzie nam nawet sprawny mini serial kryminalny. Nie wiem, co bardziej mnie zafrapowało - okładka czy tytuł książki Mateusza Wieczorka - „Ostatni worek cementu”, które zdecydowanie wyróżniają się spośród ogromu literatury dostępnej na polskim rynku. Zarys fabuły zamieszczony na obwolucie tylko „podkręcił” moją ciekawość. Nie pozostało mi zatem nic innego, jak tylko zacząć czytać, choć przyznaję, że moje drugie wrażenie nie było już wcale takie pozytywne... Zastanawialiście się kiedyś co jest najpotężniejszą bronią na świecie? Bronią, która potrafi zniszczyć wszystkich bez wyjątku? Największe umysły nauki pracują nad tym od lat, chcą wynaleźć broń doskonałą, ale jak się okazuje natura jak zwykle pozostała niezastąpiona i już dawno znalazła taką broń. Jest nią strach. Zabija bezwzględnie każdego, czasami śmierć następuje od razu, a czasem mijają długie, bezlitosne godziny cierpienia, zanim przyjdzie wybawienie w postaci zgonu. Świetnym przykładem cisnącym się od razu na usta jest pandemia COVID-19. Strach, jaki został przez wirusa wywołany nie opuszcza ludzkości ani na krok już od dwóch lat. Jedni mniej inni bardziej przejmują się sytuacją, ale nie da się ukryć, że strach naznaczył każdego z nas. Tak samo jest w książce „W ciemności” autorstwa Karola Fitrzyka, w której to ludzie giną przez własne lęki.
poprostupycha
Kraków Obserwuj

Zszywek: 4972 · Obserwują ją: 6713

Ostatnio dodane:

Budyniowe naleśniki Muszle makaronowe z kozim serem i szpinakiem Bananowe placuszki śniadaniowe Naleśniki ze szpinakiem i fetą
ZszywkaPL
Profil oficjalny
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 5917 · Obserwują ją: 2910460

Ostatnio dodane:

Streetwear - co kryje się pod fascynacją tym stylem ubierania się? Biżuteria ze stali chirurgicznej - sprawdź, co jest obecnie modne! Chcesz kupić sneakersy? Na to musisz zwrócić uwagę Jaki blender wybrać do kuchni: ręczny czy kielichowy?
Truskaweczka_22
Zielona Góra Obserwuj

Zszywek: 11675 · Obserwują ją: 65767

Ostatnio dodane:

<3. Walentynkowe <3 ❤️❤️❤️ Beautiful ✨