Fedkolor

Nasza firma zajmuję się produkcją dekoracji wnętrz - głównie obrazy na płótnie, obrazy w ramie, reprodukcje obrazów, fototapety, obrazy ze zdjęcia!
Fedkolor
Moje tablice obserwuje 6 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Nowy Sącz
HDR to technika coraz częściej wykorzystywana w fotografii, która pozwala uzyskać obraz o bardzo dużym kontraście. Polega ona na wykonaniu w bardzo krótkim odstępie czasu kilku zdjęć o różnym ustawieniu jasności oraz połączenie ich w jedno zdjęcie, na którym cały kadr jest właściwie oświetlony.

Przy użyciu tej techniki powstał obraz na płótnie "New York".
 
Efekt jest naprawdę imponujący Fotograf z zamiłowania, kobieta spełniona, wieczna marzycielka - tak w skrócie można opisać autorkę wielu fotografii, Marzenę Cybulską. Jej zamiłowanie do fauny i flory widoczne jest również na zdjęciach: często prezentują rośliny, zwłaszcza kwiaty, ukazane przy pomocy techniki makrofotografii.
Prezentowane "Makro Malowane" to jedno ze zdjęć autorstwa tej artystki. To dzieło, wraz z innymi autorskimi fotografiami, dostępne jest w szerokiej ofercie obrazów Fedkolor. W naszej ofercie również fani zwierząt znajdą coś dla siebie. Oferujemy obrazy nie tylko domowych pupili, ale także drapieżnych i tropikalnych zwierząt.
"Dumny Sokół" to jedna z propozycji dostępna w naszej ofercie. Dzięki dostępności tej dekoracji w aż pięciu różnych rozmiarach możliwe jest dopasowanie jej do pomieszczenia każdych rozmiarów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W naszej ofercie również fani zwierząt znajdą coś dla siebie. Oferujemy obrazy nie tylko domowych pupili, ale także drapieżnych i tropikalnych zwierząt.
"Dumny Sokół" to jedna z propozycji dostępna w naszej ofercie. Dzięki dostępności tej dekoracji w aż pięciu różnych rozmiarach możliwe jest dopasowanie jej do pomieszczenia każdych rozmiarów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Tym razem propozycja dla wszystkich fanów Rock and Rolla. Grafika przedstawiająca Elvisa Presley'a, czyli króla tego gatunku muzyki dostępna w naszej ofercie. Jego muzyka wciąż cieszy się popularnością a legenda przetrwała do dziś. Wydruk na płótnie z tym niezwykłym artystą może zawisnąć na ścianie w Twoim mieszkaniu.
Zapraszamy na naszą odświeżoną stronę internetową.