Fonka

Fonka
Moje tablice obserwuje 4 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
Styczeń 2017 vs styczeń 2018

8

0

myślę że jest dużo różnych podpowiedzi w internecie, poszukaj motywacji na yt i na forach.

17

0

spokojnie powoli do przodu, widać różnicę, oby tak dalej. :)

21

0

wszystko spoko tylko dobrze by było jakbyś wrzuciła porównanie przed i po, i pomiary jak u Ciebie to wyszło, ja jak robiłam A6W to miałam mega różnice ale nie widziałam jej na codzień dopiero zdjęcia i pomiary pozwoliły zweryfikować.

39

2

niestety ale jak byłam w ciąży to mialam mało chwil gdzie ktoś mi ustąpił czy to w kolejce w sklepie, czy miejsca w przychodni czy w autobusie. przykre to bo byłam na końcówce ciąży we wakacje i w upal jest ciężko się poruszać, a zakupy czasem musiałam zrobić no i badania co miesiąc. później jeździłam już taxi do przychodni bo bałam się ze jeszcze ktoś na mnie upadnie w autobusie nie zwracając uwagi na mój brzuch. bardzo źle wspominam zachowanie ludzi. Ja sama teraz pomagam wręcz, bo ludzie nie przesuną dupska. więc sama sie dre żeby przepuścić, lub robię rumor żeby ustąpić..

2

1

Biegam :)

38

0

ja w ciąży też przytyłam 20 kg, mój syn ma rok i 3 miesiące a ja już się pozbylam 24 kilo, wszystko jest w zasięgu, zależy jak Ci zależy ;)

9

2

mój mi się oświadczył w supermarkecie :) na uważam że nie ważne jest gdzie i jak ale ważne jest to że facet podejmuje decyzje że chce z Tobą spędzić resztę życia. nie zapominajmy o istotnych rzeczach w życiu..

3

7

niestety nie każdy ma predyspozycje do takiej figury, u mnie też nie było by szans na taką :)

5

0

pomysł dobry ale wykonanie nie staranne. myślę ze musisz troche więcej czasu poświęcić żeby wyglądało dobrze. powodzenia

1

3

biedna dziewczyna, nie ma kolan..

4

0

trzymam kciuki, ja walczę dalej a już straciłam 20 kilo :) nie poddawaj się i pamiętaj " nie patrz na innych, zrób tak żeby to inni patrzyli na Ciebie" :)
Fonka
Fonka skomentowała: !!!

21

15

jaka różnica czasu jest między zdjęciami?