INKRE

Zapraszam na insta: /madziailena/
INKRE
Moje tablice obserwuje 1813 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Bajeczna Okolica
piękna <3 Cudeńka Piękne pazurki Idealne miejsce na zdjęcia Tak wielkanocnie, piękna ozdoba <3

18

2

Moje wiosenne inspiracje: https://zszywka.pl/u/INKRE/wiosenne-inspiracje-3329080.html
INKRE
INKRE dodała: piękna <3

0

0

INKRE
INKRE dodała: Cudeńka

0

0

0

0

0

1

35

2

Kochać to znaczy, kochać drugą osobę bezinteresownie, cieszyć się z sukcesu ukochanej osoby, być oparciem w tych gorszych chwilach. Zawsze być przy tej osobie na dobre i złe. Przede wszystkim ufać, szanować, wspierać, akceptować drugą osobę. <3 Tutaj pasuje idealnie cytat : Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć w tym samym kierunku. - Antoine de Saint-Exupéry (z książki Mały Książę)

44

2

Praca, dom i tak codziennie. Taki tryb życia zapewne wymaga aby się zatrzymać i pomyśleć co zrobić dla siebie żeby czuć się dobrze i być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Moim sposobem na fajny wypoczynek i odcięcie się od sieci bo właśnie to sprawia, że zaczynamy mieć kompleksy jest wyjście z psami na spacer to naprawdę działa mega odstresowująco, uwielbiam poświęcić też czas na uczenie się czegoś nowego. Nie mniej jednak ostatnio moją pasja stało się robienie kartek okazjonalnych a więc tak kreatywnie. Muszę wspomnieć jeszcze o zadbaniu o siebie i swoje ciało, czyli zrobienie w domu mini spa wtedy można o wszystkim zapomnieć i rozpłynąć się w marzeniach.

20

6

Stworzyłam dla Michaliny tablicę w której znajduję się 9 stylizacji. Stylizacje wybierałam tak żeby w każdej poczuła się elegancko i pięknie. Na pewno żaden mężczyzna nie przejdzie obok niej obojętnie. Moje stylóweczki dla Michaliny : https://zszywka.pl/u/INKRE/stylizacja-na-randke-3299604.html

0

0

0

0