JagGos

JagGos
Moje tablice obserwuje 44 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwujesz
 
.... .... ...... obudź sie !!! przyjaciel
Janusz125
Wałcz Obserwuj

Zszywek: 1914 · Obserwują go: 1576

Ostatnio dodane:

Słowo na 22 sierpnia (Mt 19,23-30)
Jezus powiedział do swoich uczniów: Zaprawdę, powiadam wam: Bogaty z trudnością wejdzie do królestwa niebieskiego. Jeszcze raz wam powiadam: Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogatemu wejść do królestwa niebieskiego. Gdy uczniowie to usłyszeli, przerazili się bardzo i pytali: Któż więc może się zbawić? Jezus spojrzał na nich i rzekł: U ludzi to niemożliwe, lecz u Boga wszystko jest możliwe. Wtedy Piotr rzekł do Niego: Oto my opuściliśmy wszystko i poszliśmy za Tobą, cóż więc otrzymamy? Jezus zaś rzekł do nich: Zaprawdę, powiadam wam: Przy odrodzeniu, gdy Syn Człowieczy zasiądzie na swym tronie chwały, wy, którzy poszliście za Mną, zasiądziecie również na dwunastu tronach, sądząc dwanaście pokoleń Izraela. I każdy, kto dla mego imienia opuści dom, braci lub siostry, ojca lub matkę, dzieci lub pole, stokroć tyle otrzyma i życie wieczne odziedziczy. Wielu zaś pierwszych będzie ostatnimi, a ostatnich pierwszymi. ... Słowo na 13 sierpnia 
(Mt 14,22-33)
Gdy tłum został nasycony, zaraz Jezus przynaglił uczniów, żeby wsiedli do łodzi i wyprzedzili Go na drugi brzeg, zanim odprawi tłumy. Gdy to uczynił, wyszedł sam jeden na górę, aby się modlić. Wieczór zapadł, a On sam tam przebywał. Łódź zaś była już sporo stadiów oddalona od brzegu, miotana falami, bo wiatr był przeciwny. Lecz o czwartej straży nocnej przyszedł do nich, krocząc po jeziorze. Uczniowie, zobaczywszy Go kroczącego po jeziorze, zlękli się myśląc, że to zjawa, i ze strachu krzyknęli. Jezus zaraz przemówił do nich: Odwagi! Ja jestem, nie bójcie się! Na to odezwał się Piotr: Panie, jeśli to Ty jesteś, każ mi przyjść do siebie po wodzie! A On rzekł: Przyjdź! Piotr wyszedł z łodzi, i krocząc po wodzie, przyszedł do Jezusa. Lecz na widok silnego wiatru uląkł się i gdy zaczął tonąć, krzyknął: Panie, ratuj mnie! Jezus natychmiast wyciągnął rękę i chwycił go, mówiąc: Czemu zwątpiłeś, małej wiary? Gdy wsiedli do łodzi, wiatr się uciszył. Ci zaś, którzy byli w łodzi, upadli przed Nim, mówiąc: Prawdziwie jesteś Synem Bożym. słowo na 12 sierpnia
Mt 17,14-20)
Pewien człowiek zbliżył się do Jezusa i padając przed Nim na kolana, prosił: Panie, zlituj się nad moim synem! Jest epileptykiem i bardzo cierpi; bo często wpada w ogień, a często w wodę. Przyprowadziłem go do Twoich uczniów, lecz nie mogli go uzdrowić. Na to Jezus odrzekł: O, plemię niewierne i przewrotne! Jak długo jeszcze mam być z wami; jak długo mam was cierpieć? Przyprowadźcie Mi go tutaj! Jezus rozkazał mu surowo, i zły duch opuścił go. Od owej pory chłopiec odzyskał zdrowie. Wtedy uczniowie zbliżyli się do Jezusa na osobności i pytali: Dlaczego my nie mogliśmy go wypędzić? On zaś im rzekł: Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: Przesuń się stąd tam!, a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
VaneskaFit
catalunia Obserwuj

Zszywek: 1015 · Obserwują ją: 8640

Ostatnio dodane:

-1kg oby jak najwiecej fatu a później siłowy :) nie pozwolę moim mięśnia uciec tak łatwo :) dziś w planach kolejne 6km :) godzinka aerobiku 10km bez wychodzenia z domu :) przy tlenowych pamiętać o siłowych - im mniej pracy mięśni tym większe ryzyko porażki ! hantle w dłoń ! skrętny oraz prosty - skrętny działa na większa ilość mięśni co idzie za modelowaniem całego ciała, prosty który również uderza w tłuszcz a działa głównie na uda, posladki. Niezależnie od celu cwiczenia na nim musza być w odpowiednim progu tlenowym, wykonywane regularnie pozwolą spalic zwyżkę w postaci tłuszczu, zniwelują cellulit, podniosą posladki i wyszczupla talie.
mgrta123
Obserwuj

Zszywek: 30 · Obserwują ją: 33

Ostatnio dodane:

kto czytal? indigo by Natalia Siwiec super kolorek ❤️ A dzisiaj troszke bardziej owocowy oczyszczanie dzien 1 ;) szpinak ananas imbir seler i mango;) a wy jakie soki koktajle polecacie?
Juditha
Obserwuj

Zszywek: 46 · Obserwują ją: 43

Ostatnio dodane:

... ... xxx :))
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY