Kamarka

Kamarka
Moje tablice obserwuje 11 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwujesz
 
Szkoda, że większość facetów tego nie rozumie. Piękne, 
wykonane przez moją znajomą.
Syn czteroletni dostał minionka, a córeczka pięciomiesięczna jest zakochana w króliczku, miętosi go, gryzie :-) jest szczęśliwa Wspaniała artystka,
bardzo zdolna polka.
Olga Semkło, polecam jej profil na fb. 
Oraz stronę internetową... to co chciałam Wam pokazać jest na jej profilu na fb, jednak nie dałam rady pobrać(może później). 
Polecam, po kliknięciu w zdjęcie przekierowanie na jej stronę.
Szczerze polecam! Witam,
chciałam Was wszystkich prosić o pomoc. 
Akcja ta dotyczy mojej siostry Ani.
Paskudnie złamała nogę. Nie może wrócić do pracy, a jest matką samotnie wychowującą syna. Na nasze państwo, czy też zus nie ma co liczyć. 
Ja sama pomogę ile mogę, ale też nie mogę za wiele. Dlatego będę wdzięczna za każdą złotówkę mojej siostrze przekazaną, naprawdę, ile kto może, ale złotówka to i tak dobrze, gdy przeleje ją więcej osób, razem można więcej.
Sama regularnie biorę udział w takich akcjach, zazwyczaj pomagałam głównie dzieciom, dopóki -moja siostra właśnie -w zeszłym roku przekonała mnie, że dorośli Ci, często są rodzicami (czasem samotnymi, jak ona) i pomagając im, pomagam też ich dzieciom.
Będę bardzo wdzięczna wszystkim -oraz każdemu z osobna za pomoc.Nie mogę wkleić linku, ale.... że po pomagam . i dwie litery oznaczające nasz kraj to się można domyślić ;-)
Zresztą o ile wszystko zrobię dobrze powinno być przekierowanie ze zdjęcia :-)
Ania to ta miła buzia w środku. Kierowca C+E, taki zawód wybrała, a nogę złamała spadając z cysterny którą jeździła. Sama ma dobre serce, pomaga innym, fajnie jak by teraz ktoś i jej pomógł. 
Pamiętajcie -karma wraca :-)

pomagam/raperkatrakerka
rakwspak1962
Warszawa Obserwuj

Zszywek: 173 · Obserwują ją: 11

Ostatnio dodane:

Mike Oldfield - Music of the Spheres - Silhouette - tego pewnie nie znacie....poczekajcie na piano ... :) :) koliber
Spitfire0
Słupsk Obserwuj

Zszywek: 65 · Obserwują go: 186

Ostatnio dodane:

Koniec! 4 dni pracy format B2 B2 pomału zaczyna nabierać rumieńców ;) format B2  w toku - obcy ;) format B2 i daleka droga do końca ;)
Doonia
Obserwuj

Zszywek: 1371 · Obserwują ją: 1422

Ostatnio dodane:

xoxo Jak dobierać kolory, by całość wyglądała spójnie i modnie. Zapiekany kurczak nadziewany mozzarellą, pomidorami i bazylią :) ...
Jurka
. Obserwuj

Zszywek: 180 · Obserwują ją: 1048

Ostatnio dodane:

Trening warty uwagi :)
Był to mój pierwszy trening po trzy tygodniowej przerwie od ćwiczeń. Ten obrazek na pewno wróci do mnie , kiedy zacznie powstawać mój dom. planuję duży domek ale takie rozwiązania preferuję. Mimo przestrzeni dodatkowe miejsce jest złotym środkiem. Planner posiłków 1.0 Kolejny świetny trening :D
Jak ktoś jeszcze nie próbował, to polecam!
ajam
Obserwuj

Zszywek: 26 · Obserwują ją: 191

Ostatnio dodane:

Babeczki musli z jogurtem i owocami - Wypieki Beaty tarta z brokułami dla NieAlergika All is vanity | Charles Allan Gilbert, 1892 Loop | Alex Andreyev
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY