Kamarka

Kamarka
Moje tablice obserwuje 11 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwujesz
 
Szkoda, że większość facetów tego nie rozumie. Piękne, 
wykonane przez moją znajomą.
Syn czteroletni dostał minionka, a córeczka pięciomiesięczna jest zakochana w króliczku, miętosi go, gryzie :-) jest szczęśliwa Wspaniała artystka,
bardzo zdolna polka.
Olga Semkło, polecam jej profil na fb. 
Oraz stronę internetową... to co chciałam Wam pokazać jest na jej profilu na fb, jednak nie dałam rady pobrać(może później). 
Polecam, po kliknięciu w zdjęcie przekierowanie na jej stronę.
Szczerze polecam! Witam,
chciałam Was wszystkich prosić o pomoc. 
Akcja ta dotyczy mojej siostry Ani.
Paskudnie złamała nogę. Nie może wrócić do pracy, a jest matką samotnie wychowującą syna. Na nasze państwo, czy też zus nie ma co liczyć. 
Ja sama pomogę ile mogę, ale też nie mogę za wiele. Dlatego będę wdzięczna za każdą złotówkę mojej siostrze przekazaną, naprawdę, ile kto może, ale złotówka to i tak dobrze, gdy przeleje ją więcej osób, razem można więcej.
Sama regularnie biorę udział w takich akcjach, zazwyczaj pomagałam głównie dzieciom, dopóki -moja siostra właśnie -w zeszłym roku przekonała mnie, że dorośli Ci, często są rodzicami (czasem samotnymi, jak ona) i pomagając im, pomagam też ich dzieciom.
Będę bardzo wdzięczna wszystkim -oraz każdemu z osobna za pomoc.Nie mogę wkleić linku, ale.... że po pomagam . i dwie litery oznaczające nasz kraj to się można domyślić ;-)
Zresztą o ile wszystko zrobię dobrze powinno być przekierowanie ze zdjęcia :-)
Ania to ta miła buzia w środku. Kierowca C+E, taki zawód wybrała, a nogę złamała spadając z cysterny którą jeździła. Sama ma dobre serce, pomaga innym, fajnie jak by teraz ktoś i jej pomógł. 
Pamiętajcie -karma wraca :-)

pomagam/raperkatrakerka
ZMIEŃ TŁO ZMIEŃ STYL
DO GÓRY