KarmelowyBiszkopcik

Mam na imię Magda. Mieszkam i studiuję w Trójmieście. W wolnych chwilach lubię odkrywać nowe miejsca i podróżować w nieznane oraz szukać ciekawych pomysłów na urozmaicenie codzienności.
KarmelowyBiszkopcik
Moje tablice obserwuje 40 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Gdańsk
Zachęcam do zaobserwowania mojego instagrama oraz odwiedzin mojego bloga ;) (wystarczy kliknąć na zdjęcie) Zapraszam na mojego bloga :) wystarczy kliknąć na zdjęcie Wyzwanie „Opróżniamy nasze kosmetyczki” dobiegło końca. To już szósty i ostatni tematyczny wpis. Dziś skupię się na kosmetykach do pielęgnacji dłoni i stóp. Wymienię tylko trzy produkty, ale za to takie, które gorąco polecam wypróbować na własnej skórze;)(wystarczy kliknąć na zdjęcie) Wyzwanie „Opróżniamy nasze kosmetyczki” dobiegło końca. To już szósty i ostatni tematyczny wpis. Dziś skupię się na kosmetykach do pielęgnacji dłoni i stóp. Wymienię tylko trzy produkty, ale za to takie, które gorąco polecam wypróbować na własnej skórze;)
wystarczy kliknąć na zdjęcie) W związku z wyzwaniem "Opróżniamy nasze kosmetyczki" przygotowałam dla Was kolejny wpis ;) Dziś chcę pokazać Wam perfumy, które w mojej kolekcji zajmują wyjątkowe miejsce. Zapraszam;)(Wystarczy kliknąć na zdjęcie)