Karmenn

Wykonana ze stali pokrytej koronkami ♥
Karmenn
Moje tablice obserwuje 671 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 
fit ciasto z kremem kokosowym Orzechowe ciasto milionera. Rogaliki bananowo-orzechowe >>><<< Najlepsze ciasto marchewkowe
Karmenn
Karmenn przypięła: >>><<<

4

11

Karmenn
Karmenn polubiła: ...

0

4

Karmenn
Karmenn polubiła: xxx

6

7

5

89

Karmenn
Karmenn przypięła: Mac and cheese

0

4

Karmenn
Karmenn przypięła: ...

0

42

35

2

Kochać to znaczy móc po długim dniu objąć ukochanego zimnymi dłońmi, aby poczuć bezpieczne ciepło. To ciepło, które łączy tylko ludzi zakochanych. Wtedy spokój znajduje drogę przez opuszki palców i rozchodzi się falą po ciele, wywołując przyjemny dreszczyk. Zamykasz oczy, czujesz wokół siebie silne ramiona i już wiesz, że nie ważne jakie problemy napotkasz na swej drodze, zawsze wieczorem możesz wrócić do tej magicznej chwili i odpłynąć.

0

19

1

76

5

0

<3

44

2

Aby zacząć coś nowego należy zamknąć stare rozdziały. Dlatego każdego wieczoru siadam w ciszy i analizuję co "dziś" się wydarzyło. Wyciągam wnioski i segreguję je do odpowiednich szuflad. Potem mogę spokojnie zasnąć, a rankiem zacząć pisać nową historię. Trzymam mocno i pewnie swoje pióro życia. Gdy nadchodzi dzień relaksu pozwalam, aby tusz na stronicę sączył się leniwie. To jest ten czas gdzie osoba obserwująca nas z boku powiedziała że nie dzieje się nic, ale to nie prawda. Kontempluje wtedy piękno spadających liści w parku podczas spaceru, delikatny szum rzeki, miękkie futerko Kitku, które gramoli się na kolana. Wtedy właśnie dzieje się wszystko. Dzieje się życie. Wyłączyłam tryb codziennego pośpiechu i po prostu przystaję, aby móc dmuchnąć w pióro i zamaszyście kontynuować swą opowieść.
Karmenn
Karmenn przypięła: ...

1

25

Karmenn

0

2